Trailer na 4. sériu Westworld prechádza od pokojnej atmosféry k desivému chaosu. Ukazuje aj dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 4. sériu Westworld

HBO zverejnilo prvý trailer na 4. sériu Westworld. Ukážka dostáva vlastný podtitul „A perfect day is here“, teda „Je tu perfektný deň“. Začína sa práve známou skladbou Perfect Day, ktorú nahral Lou Reed. Navnaďoval by na pokojnú a prívetivú atmosféru, nemohlo by to však byť dystopické sci-fi, aby sme nevedeli, že sa to rýchlo zvrhne.

Maeve (Thandiwe Newton) kráča po zabití vlastníka virtuálnej reality osamelým svetom. Caleb (Aaron Paul) sedí na vrchole mrakodrapu a užíva si svoju kávu. Zrejme sa pozeráme do reálneho sveta, ktorý nás zavádza do roku 2052, súdiac aj podľa sledovaného vozidla.

Príchod Muža v čiernom a Dolores diktuje temnejší smer

Lenže zakrátko nato sa objaví Muž v čiernom (Ed Harris) a Dolores (Evan Rachel Wood). S nimi začnú ísť veci veľmi rýchlo na temnejšiu stranu. Vraždy, desivé scenérie (android plný chrobákov) a hlavné veľké množstvo kryptických odkazov a scén, ktoré nám zamotávajú hlavu. Jednoducho Westworld vo svojej klasickej podobe.

Samozrejme vidíme aj návrat iných známych postáv. Veľmi dôležitou súčasťou je Bernard (Jeffrey Wright). Po napojení do virtuálnej reality zrejme dostal viac odpovedí, čo sa pre neho stane značne nebezpečným, keďže ho vidíme ležať v kaluži krvi. Vracajú aj aj iní členovia stáleho obsadenia – Tessa Thompson či Luke Hemsworth.

westworld 4
Zdroj: slashfilm.com

Tvorkyňa sľubuje vypožičanú postavu a „inverziu“

Jedna z tvorkýň seriálu, Lisa Joy sa nás snažila už skôr navnadiť na ďalšiu kapitolu v príbehu. O tom, čo nás čaká, povedala:

„Uvidíte niekoľko nových svetov, ktoré rozhodne pridajú na pútavosti. Uvidíte niekoho, koho som si priniesla z filmu Reminescence – ale v tom zábavnejšom zmysle.“

Ďalšia kapitola odhaľuje aj dátum

Takže nám nesľubuje len jeden nový svet, ale hneď niekoľko. Rozhodne ide o obšírnejšiu informáciu, ktorú poskytla predtým. Počas predošlých vyjadrení totiž odkazovala iba na ústrednú tematiku série a prezradila jediné slovo – „inverzia“. Druhý z tvorcov, Jonathan Nolan sa k príbehu nijako nevyjadril.

Trailer na 4. sériu Westworld nám zverejnil aj dátum vydania. Na streamovacej službe HBO Max bude mať svoju premiéru už koncom budúceho mesiaca – 26. júna. Už teraz sa nevieme podľa neho dočkať, ako sa bude príbeh vyvíjať a ako bude nasledovať v tejto kapitole.

Ako sa vám páčila nová ukážka na 4. sériu Westworldu? Navnadila vás alebo vás skôr znechutila? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -