Herná legenda je späť. Hra Crash Bandicoot 4: It’s About Time bude oficiálnym pokračovaním série

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Crash Bandicoot 4: It’s About Time je prvou hrou z tejto série na novšiu generáciu konzol (ak samozrejme nepočítame N.Sane Trilogy, ktoré bolo skôr remakom). Že sa hra k nám dostane teraz bolo na 100% potvrdené. Môže za to drobná chybička taiwanskej komisie pre ratingy digitálnych hier. Pri hodnotení totiž omylom zverejnili zopár informácií a covery chystanej hry.

crash 4 covery
Zdroj: press-start.com.au

Čo zatiaľ vieme o Crash Bandicoot 4?

Hra je vyvíjaná spoločnosťou Toys for Bob. Odohrávať sa bude tiež v 90. rokoch, konkrétnejšie v roku 1998, čo je pre Crasha rok jeho hlavného pôsobenia. Narazí v ňom na novú masku, presne ako fanúšikovia predpokladali, keď začalo dávať Activision prvé nápovedy.

Masku nájde v opustenej jaskyni a jej názov je Lani-Loli. Je jednou z kvatnových masiek, do ktorých patrí aj jeho stará známa pomocníčka Aku-Aku. A tú dokonca Lani pozná! Maska otvorí kvantový portál, ktorý vedie do iných dimenzií a samozrejme aj iných časov.

crash
Zdroj: sector.cz

Toto nie je prekvapením, ukazoval to aj názov samotný. It’s About Time je slovnou hračkou, ktorá môže mať dva významy. Jednak je tam ten najviac očividný – je to o čase. Ale druhým významom je aj ustálená fráza, ktorá hovorí, že už je načase. A to je pravda, už bolo načase, aby nám priniesli ďalšieho Crasha.

Zlé načasovanie pre Activison

Načasovanie je ale pre sprostredkovateľa hry Activision pomerne nešťastné. Momentálne totiž začali svojim prispievateľom posielať puzzle a hádanky, ktorých rozlúštenie malo priviesť k nápovedám o hre. Vyzerá to tak, že mali sformovať práve spomínanú masku, ktorú vidíme aj na obale hry.

Podľa zverejnených coverov môžeme vidieť, že Crash Bandicoot 4 bude vydaný na PlayStation 4 a Xbox One. Zatiaľ nie sú žiadne informácie o tom, či sa dočkáme aj Switch verzie, alebo sa séria konečne rozhodne aj o vydanie na PC. Zrejme si budeme musieť počkať a sledovať, čo s našimi obľúbenými hrdinami zamýšľajú.

Ste radi aspoň za tieto drobné informácie o novom Crashovi? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: vg247.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -