Hideo Kojima bude mať vo svojej nadchádzajúcej hre Elle Fanning. O aký projekt ide?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Hideo Kojima x Elle Fanning

Hideo Kojima x Elle Fanning. To je zatiaľ jediná informácia, ktorú prináša záhadná webstránka, ktorá bola vytvorená k novému hernému titulu od tohto tvorcu. Tento odkaz presunie užívateľov iba na plagát s tvárou herečky v červenom svetle, ktorý hlása – „Who Am I?“ – teda Kto som?

Počas týchto dní sa v meste Melbourne v Austrálii koná akcia zameraná na hry s názvom PAX. Na nej sa objavil podobný plagát, ktorý však tvár umelkyne skrýva, necháva iba čiernu siluetu. Na nej sa nachádza nápis „Where Am I?“ – teda Kde Som? Jeho súčasťou je aj QR kód, ktorý po naskenovaní nasmeruje na spomínaný web.

O titule pre Microsoft hovorili v lete

Spolu s oznámením z leta, že tentoraz bude hru chystať pre Microsoft, ide o jedinú informáciu. Zdá sa, že videoherný dizajnér si zase rozbieha poriadnu kampaň, pri ktorej bude na svoj nadchádzajúci projekt priaznivcov poriadne navnaďovať. Jeho prvá hra zo samostatnej produkcie totiž na tom bola celkom podobne.

Ide už o teraz notoricky známe Death Stranding. Pomalý, atmosferický titul sa tiež odhaľoval postupne. Prvé správy prišli o ňom ešte na akcii E3 v roku 2017, potom postupne po rokoch prinášal krátke ukážky. Do sveta po kataklyzmatickej udalosti sa mu podarilo tiež prilákať poriadne herecké mená.

hideo kojima elle fanning
Zdroj: hyperbeast.com

Navnaďuje na hororovú atmosféru?

Hlavnej postave menom Sam Porter Bridges tvár „prepožičal“ Norman Reedus známy z The Walking Dead. Okrem neho sa objavil napríklad Mads Mikkelsen, ktorý bol tiež dôležitou súčasťou marketingovej kampane, či Léa Seydoux. Ďalšími z obsadenia boli Margaret Qualley, Troy Baker, Tommie Earl Jenkins či Lindsay Wagner a svoju podobu poskytol aj režisér Guillermo del Toro.

Získanie Fanning do ďalšieho titulu je rozhodne dobrou správou. 24-ročnú herečku môžeme poznať z trileru The Neon Demon či dvojice filmov Vládkyňa zla. Po menších detských úlohách sa preslávila v sci-fi Super 8 od Stevena Spielberga. Veľké množstvo súčasných fanúšikov ju môže poznať ako cárovnú Katarínu zo seriálu Veľká.

Akú si myslíte, že chystá Hideo Kojima hru s Elle Fanning? Pôjde podľa vás o ďalší mrazivý triler alebo dokonca horor podľa prvých plagátov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -