Nový trailer na God of War Ragnarök ukazuje stret bohov vojny aj začiatok konca

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na God of War Ragnarök

Počas minulého roka bolo štúdio Santa Monica od Sony pomerne skúpe na informácie. Teraz nám to ale perfektne vynahrádzajú a prinášajú trailer za trailerom na God of War Ragnarök. Kombinujú časti príbehu aj priamo zábery z hry a výnimkou nie je ani ten najnovší. Zverejnili ho počas prezentácie State of Play.

Kratos s teraz už značne dospelejším synom vyslobodzujú Tyra, severského boha vojny. Ten Kratovi adresuje poriadnu dávku urážok, označuje ho za falošného boha, ktorého nikto neuctieva. Zdá sa však, že medzi nimi príde k akejsi dohode, pretože ho neskôr vidíme podávať pomocnú ruku.

Nový boh vojny a súboj proti Thorovi

Atreus skrýva pred svojím otcom tajomstvá, ktoré môžu ešte viac naštrbiť ich vzťah. Viaceré hádky však zrejme nebudú nič voči povestnej vojne, ktorá má ukončiť poznaný svet. Jeho začiatok vidíme strelením šípu k zatmeniu, čím sa roztrhne obloha.

Bojovať budeme pochopiteľne po udalostiach poslednej hry z roku 2018 aj proti Freyi. Rozmanitý roster nepriateľov doplnia aj obrovské medúzy či Valkýry. A samozrejme v krátkosti na konci vidíme náhľad aj na súboj, na ktorý najviac čakáme. Kratos stojí proti Thorovi a jednoznačne to bude mať poriadny náboj.

god of war ragnarok tyr
Zdroj: vg247.com

Povestný koniec sveta je na začiatku

Opäť nám dokazujú aj to, že sa dočkáme rozsiahlejšieho sveta ako predtým. Sľubujú nám väčšiu mapu nielen v Midgarde (teda na našej ľudskej Zemi), ale pozrieť sa budeme môcť do všetkých deviatich svetov. Známe lokality navyše budú teraz premenené na zamrznuté pláne. Našťastie sa snežnou tundrou budeme môcť pohybovať aj novým spôsobom, napríklad na saniach so záprahom.

Ragnarök iste nebude poslednou God of War hrou, ako nám už odhalil ich producent. Cory Barlog sa však zároveň vyjadril, že nemáme očakávať trilógiu a toto bude skutočný koniec severskej ságy. Jej finálny kúsok teda bude rozhodne epickým a emočne nabitým. Presviedča nás o tom nová ukážka a svedkami toho budeme môcť byť už 9. novembra. Vtedy hra vyjde na PlayStation 5 aj PlayStation 4.

Nadchol vás nový trailer na God of War Ragnarök? Tešíte sa vďaka nemu ešte viac na vydanie hry? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: kotaku.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -