The Witcher: Nový trailer, potvrdenie 3. série, ďalšie projekty a omnoho viac

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Fanúšikovský event TUDUM streamovacej služby Netflix bol neuveriteľne štedrý na obsah zo sveta Zaklínača. Poďme si zhrnúť všetky novinky, ktoré sme sa počas online prezentácie dozvedeli. Druhá séria The Witcher dostala nový trailer, tretia séria bola potvrdená, oznámené boli nové projekty a omnoho viac.

Nový trailer na 2. sériu The Witcher

Začneme hlavným bodom programu. Očakávaná druhá séria sa dočkala traileru a dvoch klipov. V ukážke s názvom „Road to Season 2“ vidíme nielen spomienky na prvú sériu, ale aj zábery z tej nadchádzajúcej. Čaká nás pokračovanie príbehu Geralta z Rivie (Henry Cavill), Ciri (Freya Allan), Yennefer (Anya Chalotra) a Jaskiera (Joey Batey). V traileri sa konečne odhaľuje Geraltov mentor a starší zaklínač Vesemír, ktorého stvárni Kim Bodnia.

Ďalšími novými tvárami budú Paul Bullion ako Lambert (zaklínač, ktorý bude trénovať Ciri v Kaer Morhen) a Adjoa Andoh ako Nenneke (mentorka a materská figúra pre Geralta). Tiež Graham McTavish ako Dijkstra, Simon Callow ako Codringher, Liz Carr ako Fenn, Chris Fulton ako Rience, Cassie Clare ako Philippa Eilhart, a Kevin Doyle ako Ba’lian.

A samozrejme nemôžeme zabudnúť na Kristofera Hivju (Hra o tróny) ako chlpatého netvora Nivellena. Práve naň sa zameriava jeden z dvoch nových klipov, ktoré nájdete priložené nižšie. Ten druhý nám ukazuje otcovsko-dcérsky vzťah medzi Geraltom a mladou Ciri.

Celú druhú sériu seriálu The Witcher uvidíme na Netflixe už 17. decembra 2021.

Tretia séria a ďalšie rozšírenie sveta

Niekoľko mesiacov pred premiérou druhej série bolo oficiálne potvrdené, že The Witcher bol predĺžený o tretiu sériu. Tvorkyňa seriálu Lauren Schmidt Hissrich zároveň prezrádza, že vo vývoju sú aj ďalšie projekty, ktoré rozšíria svet Zaklínača.

Po úspešnom animovanom filme The Witcher: Nightmare of the Wolf o Vesemírovi sa dočkáme ďalšieho spin-off animáku. Tiež máme očakávať rodinný seriál zasadený do tohto fantasy sveta, ktorého cieľovou kategóriou budú deti.

The Witcher: Blood Origin

Nakoniec bol bližšie predstavený prequel seriál The Witcher: Blood Origin, ktorý nám rozpovie príbeh vôbec prvého zaklínača. Odohrávať sa bude tisícky rokov dozadu vo svete elfov a popíše nám udalosť, ktorú nazývajú „Conjunction of the Spheres“. Teda moment, kedy sa svet príšer, ľudí a elfov spojil do jedného.

Hlavnú trojicu stvárnia Laurence O’Fuarain ako Fjall, Sophia Brown ako Eile a Michelle Yeoh ako Scian. Ďalej hrajú Jacob Collins-LevyLizzie AnnisHuw NovelliFrancesca MillsAmy MurrayZach WyattLenny HenryMirren MackNathaniel Curtis, a Dylan Moran.

Showrunnerom hraného seriálu je Declan de Barra, zatiaľ čo Lauren Schmidt Hissrich dohliada ako výkonná producentka. Dátum vydania zatiaľ nepoznáme, no Netflix si objednal šesť epizód. Nižšie si môžete pozrieť prvý pohľad na behind-the-scenes prequel seriálu.

Ktorá z vyššie spomenutých noviniek vás potešila najviac? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -