Zo svojich miliónov im nedajú ani cent. Títo herci pripravia svoje deti o dedičstvo

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Najčítanejšie za 7 dní

Tieto filmové hviezdy svojim deťom nedajú nič

Väčšina z nás pracuje a snaží sa zarábať čo najviac, aby sa naše deti mali ešte lepšie ako my, keď sme boli v ich veku. Tento názor však nezdieľajú niektoré slávne herecké hviezdy z Hollywoodu. Tie pritom za svoju kariéru zarobia enormné množstvo peňazí, všetko však minú buď na charitu alebo sami na seba. Svojim deťom nedajú nič, avšak aké na to majú dôvody? V tomto článku sa to dozvieme.

8. Ashton Kutcher a Mila Kunis

Ashton Kutcher a Mila Kunis patria medzi najobľúbenejšie páry v Hollywoode. Vychovávajú spolu dve deti, syna a dcéru. Majetok oboch hviezd spolu predstavuje približne 275 miliónov dolárov, čo je obrovská suma peňazí. Ich deti si však na dedičstvo nemusia brúsiť zuby. Nič z toho sa im totiž neujde. Ako Ashton viackrát tvrdil podľa Insideru:

„Všetky naše peniaze dáme na charitu a na iné veci. Naše deti budú tým pádom motivované, aby pracovali tvrdo, aby znova mali to, čo kedysi vďaka nám mali.“ 

7. Jackie Chan

Legenda akčných filmov má za sebou niekoľko veľmi úspešných hitov. Spomeňme napríklad sériu Križovatka smrti (1998 až 2007) alebo úspešné komédie Vtedy na východe (2000) a Šanghajskí rytieri (2003). Nielen za tieto filmy si zarobil až 350 miliónov dolárov. Jackie Chan má dve deti, ktorým však z toho dedičstva nepripadne nič a tu je dôvod:

Ak budú moje deti schopné, tak si tie peniaze zarobia a ak by schopné neboli, tak len by minuli tie moje,“ cituje UNILAD.

6. Daniel Craig

Slávny predstaviteľ Jamesa Bonda si za svoju kariéru zarobil približne 160 miliónov dolárov. Tento majetok získal hlavne vďaka stvárneniu agenta 007, ale aj vďaka iným filmom. Spolupracoval s Davidom Fincherom na filme Muži, ktorí nenávidia ženy (2011) či s Rianom Johnsonom na filmoch Na nože (2019) a Na nože: Glass Onion. Každopádne pojem dedičstvo odmieta a svojim dvom dcéram vraj neodkáže nič. Sám totiž vyrastal ako chudobný syn námorníka a na jedného z najobľúbenejších hercov sa musel vypracovať.

Všetky svoje peniaze chce minút, zastáva totiž názor, ak človek umrie bohatý, tak skrátka zlyhal a dostatočne si neužil.

5. Gordon Ramsay

Gordon Ramsay je predovšetkým jedným z najslávnejších kuchárov všetkých čias. Vlastní impérium reštaurácií, vďaka ktorému má takisto hneď niekoľko Michelinských hviezd. Každopádne sa však z neho rokmi stala aj televízna osobnosť, a to vďaka reláciám ako Áno šéfe a Pekelná kuchyňa. Vďaka svojej práci sa stal milionárom, jeho potomkovia to však napriek tomu v živote nebudú mať ľahké. Ramsay má 5 detí so svojou manželkou Tanou. K otázke dedičstva má radikálny názor:

„Tie peniaze určite nebudú mať moje deti. A nie je to o tom, že im chcem ublížiť, skôr naopak. Moja manželka Tana ma presvedčila, aby som im pomohol so zálohou na byt, s tým som súhlasil, ale dostanú len zálohu. Nekúpim im celý byt,“ uvádza portál Heart. (ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -