Chystá sa brutálne lákadlo. Collin Farell je drsný detektív, ktorý odhaľuje špinu Hollywoodu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na seriál Sugar

Apple TV prináša trailer na seriál Sugar, v ktorom si Colin Farrell zahrá súkromného detektíva. Je vždy odhodlaný svoj prípad vyriešiť, bez ohľadu na to, aké metódy musí použiť. Keď sa však dostane do srdca Hollywoodu, zistí, že jeho najnovšie vyšetrovanie mu môže celý svet obrátiť hore nohami.

Herec, ktorého môžeme poznať vďaka rolám Alexandra Veľkého či velebenej čierno-humornej dráme V Bruggách bude tento raz detektívom menom John Sugar. Je najatý, aby vyriešil záhadné zmiznutie vnučky hollywoodskeho producenta Jonathana Siegela. Čím viac viac svedkov však Sugar vyspovedá, tým viac zisťuje, že s týmto prípadom niečo nie je v poriadku.

Detektív sa ponára do hĺbky špiny Hollywoodu

Nekompromisný detektív sa preto ponára hlbšie a hlbšie do temných tajomstiev rodiny Siegelovcov a zistí, že je tu množstvo takých, ktoré nikdy nemali byť odkryté. Navyše musí čeliť aj vlastnej problémovej minulosti, ktorá sa prejavuje na jeho nervových zrúteniach.

Za seriálom stoja režiséri Fernando Meirelles (Mesto bohov, Dvaja pápeži) a Adam Arkin (dlhoročný tvorca Nemocnice Chicago Hope). Scenáre k jednotlivých epizódam písali Audrey Chon, Simon Kinberg, Sam Catlin, Scott Greenberg a Chip Vucelich, hlavným koordinátorom je Mark Protosevich (autor amerického remaku Oldboya). Je vidieť, že tvorcovia si dali záležať na intenzívnom a strhujúcom príbehu, ale aj zaujímavých a pôsobivých vizuáloch.

Kirby Colin Farrell Sugar
Zdroj: Apple

Colin Farrell vo svojej druhej seriálovej úlohe

Pre Farrella ide iba o druhú seriálovú rolu v jeho kariére. Okrem seriálu Sugar si herec zopakuje rolu Penguina vo vlastnom televíznom spin-offe. Okrem neho si tu zahrajú Kirby Howell-Baptiste, Amy Ryan, James Cromwell, Anna Gunn, Dennis Boutsikaris, Nate Corddry, Sydney Chandler alebo Alex Hernandez.

Odvrátená strana Hollywoodu, ktorá môže skaziť aj toho najtvrdšieho detektíva a jeho intenzívne vyšetrovanie v noirovom štýle príde na Apple TV+ už budúci mesiac. 5. apríla budú mať premiéru súčasne prvé dve epizódy, následne budú vychádzať na službe týždenne až do ich finále 17. mája. Celkovo tak seriál dostaneme osem častí.

Ako sa vám páči trailer na kriminálku Sugar? Pozdáva sa vám Colin Farrell v roli detektíva, ktorý prichádza na špinavé tajomstvá Hollywoodu? Budete seriál sledovať? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -