Máme pre vás originálny tip pod stromček pre filmových fanúšikov

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Darček, ktorý vás zaujme

Ešte nemáte darček pod stromček pre svojich najbližších? Máme pre vás originálny tip pre filmových fanúšikov. 

Lepší vianočný darček pre svojho filmového nadšenca medzi priateľmi alebo členmi rodiny nenájdete. Darujte filmové vouchery a užite si spoločné chvíle pri tituloch, ktoré vo vás zanechajú stopu.

Edisonline
Zdroj: FILM EUROPE MEDIA COMPANY

Najlepšia ponuka festivalových filmov

Na Edisonline nájdete takmer 500 najkvalitnejších európskych a ocenených filmov z festivalov v Berlíne, Benátkach a Cannes. Filmy sú rozdelené do kategórií podľa tém, tvorcov a festivalov. Jednou z najpopulárnejších kategórií je Scandi, ktorá ponúka ikonické severské filmy ako Chlast či Rytieri spravodlivosti. V ponuke nájdete aj kompletnú knižnicu snímok švédskej legendy Ingmara BergmanaA pokiaľ patríte medzi odvážnych divákov, dozaista vám ulahodí psychomagická prehliadka štvorice titulov od excentrického filmového tvorcu Alejandra Jodorowského.

Edisonline ponúka špičku francúzskej kinematografie

Na streamovacej platforme objavíte i to najlepšie z francúzskej kinematografie. Pôvabná Juliette Binoche či Marion Cotillard odkryjú mnohé svoje tváre. A nájdete tu taktiež film Gauguin či kultovku Nenávisť s elektrizujúcim Vincentom Casselom.

Provokatívne a silné emocionálne zážitky, na ktoré tak ľahko nezabudnete

Ak si trúfate, siahnite rovno po víťazovi Zlatej palmy z Cannes 2021 Titán, ktorý bol označený ako „jeden z najdivokejších filmov“, alebo po ukrajinskej snímke Kmeň o brutálnych pravidlách internátnej školy pre nepočujúcich. A čo takto fínsko-švédsky vizionársky horor Ono? Je toho ešte ďaleko viac!

Môžete si vybrať medzi mesačným, polročným a ročným predplatným. Prekvapte svojich blízkych týmto jedinečným voucherom: https://daruj.edisonline.sk

Šťastné a filmové!

Všetky filmy môžete sledovať na zariadeniach vo Full HD, v prehliadači alebo v aplikáciách Apple, Android a Samsung Smart TV, iOs a Chromecast. Jedinečnú platformu Edisonline spravuje mediálna spoločnosť Film Europe.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -