Emily Blunt sa pridáva k Ryanovi Goslingovi pre film The Fall Guy. Ten zároveň dostáva dátum premiéry

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Emily Blunt vo filme The Fall Guy

David Leitch, ktorého môžeme poznať ako tvorcu druhého Deadpoola či aktuálneho hitu Bullet Train, chystá filmový remake akčného seriálu z 80. rokov. Je ohľadom neho pomerne tajnostkársky, doteraz sme vedeli iba, že si hlavnú úlohu zahrá Ryan Gosling. Teraz sa k nemu pridáva Emily Blunt pre film The Fall Guy a zároveň odhaľujú dátum vydania.

Seriál začal vychádzať na americkej stanici ABC v roku 1981. Diváci sa dočkali celkovo piatich sérií, v ktorých mohli sledovať Lee Majorsa ako hollywoodskeho kaskadéra Colta Seaversa. Lenže popri tejto práci si privyrába ako takzvaný „lovec odmien“. Svoje schopnosti využíva k tomu, aby chytal zločincov.

The Fall Guy
Zdroj: screenrant.com

Ohľadom scenára je tajnostkársky

Leitch neprezradil, akým presným smerom sa bude uberať jeho film. Scenár mu však k nemu napísal Drew Pearce, s ktorým už pracoval na filme Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw. Snímku bude Gosling aj produkovať a pracujú na nej pod hlavičkou spoločnosti Universal.

To znamená, že sa Blunt nemusela ani príliš premiestňovať medzi štúdiami. Nedávno totiž práve s týmto dokončila svoje nakrúcanie drámy Oppenheimer. Historický kúsok o vynálezcovi atómovej bomby prinesie Christopher Nolan. Zároveň je to pre herečku ďalším akčným zárezom po tom, čo sa objavila vo filmoch Na hrane zajtrajška alebo Sicario.

Emily Blunt
Zdroj: headtopics.com

Koho by si mohla zahrať?

Nevie sa, koho si má zahrať v nadchádzajúcom filme. Veľkým predpokladom však je, že by mohla byť Jody. Tá je hereckou kolegyňou hlavného hrdinu a často mu vypomáha s jeho prácou. V seriáli si ju zahrala Heather Thomas. Opakovanou postavou bol aj bratranec Howie (Douglas Barr), ktorý prekvapil svojou znalosťou bojových umení.

Produkcia by sa mala začať už túto jeseň a nakrúcať sa má začať v Austrálii. Novinka o obsadení Blunt však nie je jedinou príjemnou správou. Zároveň prinášajú aj plánovaný dátum premiéry. Na uvedenie do kín si ešte chvíľku počkáme, The Fall Guy tam totiž má doraziť 1. marca 2024.

Čo hovoríte na pridanie Emily Blunt do filmu The Fall Guy? Tešíte sa na tento kúsok Davida Leitcha s Ryanom Goslingom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -