Russell Crowe odhaľuje, koho stvárni vo filme Thor 4. Bude to božské. Doslova

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Len nedávno bolo potvrdené, že sa Russell Crowe stal súčasťou filmu Thor: Love and Thunder. Špekulácie ohľadom jeho obsadenia začali kolovať vtedy, keď ho prichytili tráviť čas v Austrálii s niektorými členmi natáčania. Koncom marca si užíval zápas rugby v Sidney v prítomnosti Chrisa Hemswortha. Avšak až doposiaľ nebola odhalená jeho úloha.

Koho stvárni Russell Crowe v Thor 4?

To sa zmenilo v nedávnom rozhovore pre austrálske rádio Joy 94.9, kde prvoplánovo potvrdil svoju postavu. Ako sám povedal:

„Nasadnem na svoj bicykel. Odveziem sa do Disney Fox Studios, a okolo 9:15 budem Diom. Je to pre Thora. Je to môj posledný deň Zeus-ovania a ja si to užijem.“

Bude to božské. Doslova. Russell Crowe v úlohe Dia naznačuje, že do Marvel Cinematic Universe mieria olympskí bohovia Olympians, ktorých poznáme z komiksov. No Zeus by nemal byť dôležitou postavou príbehu, Crowe si skôr strihne krátke cameo.

Russell Crowe a Chris Hemsworth
Zdroj: Cameron Spencer/Getty Images

Doplní tak herecké obsadenie zložené z mien ako Christian Bale (Gorr the God Butcher), Natalie Portman (Jane Foster) či Tessa Thompson (Valkyrie). Chýbať nebudú ani členovia Strážcov Galaxie vrátane Chrisa Pratta (Star-Lord), Karen Gillan (Nebula) a ďalších. Zabudnúť nesmieme na komické divadelné predstavenie, ktorého súčasťou budú Matt Damon, Melissa McCarthy, Luke Hemsworth a Sam Neill.

Réžiu má opäť na starosti Taika Waititi (Thor: Ragnarok). Premiéra v kinách je naplánovaná na 5. mája 2022.

Prekvapilo vás, že sa Russell Crowe ukáže vo filme Thor 4 ako Zeus? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: news.sky.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -