TRAILER: Čo keby ste vždy vedeli, keď vám niekto klame? Seriál Poker Face s 98 % hodnotením vám na to odpovie

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Streamovacia služba SkyShowtime dnes oznámila premiéru prvých dvoch epizód seriálu Poker Face, ktoré budú k dispozícii exkluzívne na SkyShowtime od 15. septembra 2023. Epizódy budú k dispozícii každý piatok. Čím nás nový seriál zaujal a prečo je „čerstvým“ na portáli Rotten Tomatoes s hodnotením až 98 %?

Kritikmi oceňovaný seriál Poker Face exkluzívne na SkyShowtime od 15. septembra

Z kreatívnej dielne Riana Johnsona (Na nože, Star Wars: Epizóda VIII, niektoré epizódy Breaking Bad) prichádza Poker Face, desaťdielny mysteriózny seriál s Natashou Lyonne v hlavnej role ako Charlie Cale, ktorá má mimoriadnu schopnosť odhaliť, keď niekto klame. Vydáva sa na cestu vo svojom Plymouth Barracuda a na každej zastávke sa stretáva s novými postavami a zvláštnymi zločinmi, pri ktorých si nevie pomôcť a musí ich jednoducho vyriešiť.

Seriál získal nadšené recenzie a na serveri Rotten Tomatoes sa rýchlo stal „čerstvým“ a získal 98 % hodnotenie kritikov.

V hlavnej úlohe sa predstaví Natasha Lyonne, ktorá je zároveň výkonnou producentkou v spoločnosti Animal Pictures, a tiež napísala a režírovala jednu epizódu seriálu. V Poker Face účinkujú známe hviezdy, ako napríklad: Adrien Brody, Angel Desai, Audrey Corsa, Benjamin Bratt, Brandon Michael Hall, Charles Melton a mnohí ďalší.

novy serial poker face trailer
Zdroj: SkyShowtime

Výkonnými producentkami sú Nora a Lilla Zuckerman. Ďalšími výkonnými producentmi sú Ram Bergman, Natasha Lyonne, Nena Rodrigue a Iain B. MacDonald spolu s výkonnými koproducentkami Mayou Rudolph a Danielle Renfrew Behrens. Poker Face vznikol v produkcii spoločností T-Street, MRC a Animal Pictures a distribuuje ho spoločnosť Paramount Global Content Distribution.

SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime v zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 EUR.

Zdroj: TS SkyShowtime

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -