Vrátia sa Transformers k prvotným koreňom? Tak to aspoň vyzerá podľa prvého traileru na Rise of the Beasts

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Patríte k tým, čo vyrastali vtedy, keď vyšiel prvý hraný film Transformers? Tak to vás určite zakaždým chytí nostalgia, keď vidíte obľúbených Autobotov ako Optimus Prime (Peter Cullen) či Bumblebee. Inak tomu nebude ani v novej časti z tejto série Transformers: Rise of the Beasts. A aby nás na film tvorcovia navnadili, Transformers 6 dostal už aj prvý trailer.

Hrané filmy, ako aj iné kreslené filmy či seriály vznikli podľa obľúbených detských hračiek. Vďaka obľúbenosti tejto hračky a franšízy sme dostali od roku 2007 až doteraz už 6 filmov – 5 Transformers + 1 Bumblebee. Siedmym filmom bude teda Transformers 6, ktorý sa bude odohrávať v roku 1994. Zameria sa na archeológov, ktorí sa zaplietli do starobylej vojny troch skupín Transformerov.

Transformers 6: Rise of the Beasts – prvý trailer

Ide o Autobotov, ktorých zrejme netreba predstavovať. Ďalej je to skupina zvaná Maximals, ktorú tvoria Transformeri meniaci sa na gigantické zvieratá. Patrí tu napríklad Optimus Primal (Ron Perlman) – gorila, Rhinox (David Sobolov) – nosorožec, Airazor (Michelle Yeoh) – sokol či Cheetor – gepard.

A potom je tu posledná skupina zvaná Terrorcons. Tu patrí Scourge (Peter Dinklage) – kamión, Nightbird (Michaela Jaé Rodriguez) – auto Nissan Skyline a Battletrap (David Sobolov) – nákladné auto. Do toho všetkého sa primiešajú ešte aj ľudské postavy, spomínaní archeológiva, ktorých si zahrajú Anthony Ramos a Dominique Fishback.

Transformers: Rise of the Beasts
Zdroj: instagram.com

Mirage (Pete Davidson) – auto Porsche, Arcee (Liza Koshy) – motorka Ducati a Wheeljack (Cristo Fernández) – autobus sa spolu so spomínanými Autobotmi Optimusom a Bumlebeem musia pripraviť na ťažký boj. Ten príde nie z jednej strany, ale rovno z dvoch, pričom budú musieť čeliť doslova svojim „pradávnym koreňom“. A to v podobe obrovských, nahnevaných zverov, ktoré prídu do kín 9. júna 2023.

Ako sa vám páčia prvé zábery z nového Transformers filmu? Ste fanúšikom tejto série?

Zdroj: bloody-disgusting.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -