Super Mario prichádza s novým trailerom. Ukáže ti magické Hubové kráľovstvo a jeho temné nástrahy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Počas špeciálnej udalosti živého vysielania spoločnosti Nintendo bol odhalený oficiálny trailer k filmu The Super Mario Bros. Movie, prvému animovanému dobrodružstvu založeného podľa originálnej predlohy s príbehom obľúbeného talianskeho inštalatéra.

Okrem odhalenia toho, ako Super Mario s hlasom Chrisa Pratta (Strážcovia Galaxie) zapadá do Hubového kráľovstva, priniesla nová ukážka aj prvú ochutnávku princeznej Peach. Tej hlas prepožičala charizmatická Anya TaylorJoy (Dámsky Gambit).

Oficiálny trailer k filmu The Super Mario Bros. Movie:

Super Maria snáď nemusíme nikomu predstavovať. Unikátny rozprávkový svet vytvoril Shigeru Miyamoto a dnes je táto herná franšíza od Nintenda po Pokémonoch druhou najziskovejšou v histórii spoločnosti. Aj preto je prekvapením, že od roku 1985 sa tvorcovia rozhodli ešte len druhýkrát priviesť tohto charizmatického inštalatéra na veľké plátna.

Pôvodným filmom je nepodarok s názvom Super Mario Bros z roku 1993, na ktorý podľa všetkého Nintendo nerado spomína. Dôvod je absentujúca kvalita a nezachovanie pôvodného konceptu. Nanešťastie, tentoraz sa spoločnosť múdro rozhodla vynechať živé hranie a namiesto toho zostali verní animáciám.

V tomto ohľade pridá do diela pomocnú ruku skúsené animačné štúdio Illumination a tvorcovia franšízy Ja, Zloduch nenechali nič na náhode. Zatiaľ čo nám októbrová ukážka odhalila letmý náhľad do magického Hubového kráľovstva, najnovší oficiálny trailer ukázal hrad princeznej Peach v celej svojej kráse. Dočkali sme sa tiež prvého pohľadu na princeznú, ktorú si do hľadáčika zoberie obrovská zlá korytnačka Bowser (Jack Black) a jeho armáda koopasov. No nebojte sa, Mario na to nebude sám. V traileri sa totižto objavuje aj jeho zelený brat Luigi (Charlie Day).

Fotka k filmu The Mario Bros Movie a trailer
zdroj: flashfilm

Nintendo vytvára nový filmový vesmír

Jedným filmom sa to ani zďaleka nekončí. Ako ukazuje aj nový trailer, The Super Mario Bros. Movie rozšíri obzory smerom k ďalším Nintendo franšízam, ako je napríklad ikonický Donkey Kong. Samozrejme, už nejaký ten čas vieme, že Seth Rogen (Fabelmanovci) prepožičia hlas Donkey Kongovi a americký komediant Fred Armisen (Pripojení) si skúsi, aké to je byť jeho dedkom, a predstaví sa pod postavou Cranky Konga.

Všetko ale odštartuje práve Super Mario, ktorého budú sprevádzať rôzne tradície z herného prostredia. Neminú nás napínavé preteky motokár, obleky Tanooki alebo ohnivé kvety. Najlepšie zo všetkého je, že Peach nebude tentokrát bezmocná princezná. Má byť vraj bojovníčkou, ktorá sa postaví samotnému Bowserovi a určite sa máme na čo tešiť.

Filmovú novinku režírujú Aaron Horvath (Teen Titans Go!) a Michael Jelenic (Wonder Woman). Kinopremiéra je naplánovaná na jar 2023.

Páčil sa ti nový oficiálny trailer k animovanému filmu The Super Mario Bros. Movie? Názor nám môžeš zanechať dole v komentári.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -