Jason Momoa je pripravený zničiť rodinu. Akčná jazda roka Rýchlo a zbesilo 10 odhaľuje nadupaný trailer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Finálny trailer na Rýchlo a zbesilo 10

Pred uvedením na budúci mesiac v kinách prináša štúdio Universal ešte jeden trailer na Rýchlo a zbesilo 10. Opäť popiera zákony fyziky, poskytuje poriadne naháňačky na autách, návrat naspäť k pouličným pretekom aj poriadne prestelky. Tak nám dokazuje, že aj keď Jason Momoa chystal pomstu dlho, Rodinu len tak nezničí.

Jeho postava menom Dante je totiž synom drogového lorda Hernana Reyesa, ktorého Dominic Torreto (Vin Diesel) zložil v piatej časti. Tak dlhé roky pracoval na pláne, ktorým by zničil Doma a každého, na kom mu záleží. A jasne dokazuje, že mu s kumpánmi nie je nič sväté (slovná hračka zamýšľaná), keď je schopný kvôli tomu odpáliť Vatikán.

Dante chystal pomstu 12 rokov

Torretova Rodina je však silnejšia ako kedykoľvek predtým. Jeho stratený brat Jakob (John Cena) prichádza po úlohe záporáka z predošlého filmu na pomoc, aj s poriadnymi vychytávkami (raketové auto!). Rozhodne prínosnou bude aj nová členka v podaní Brie Larson, ktorá vidíme, že dokáže rozdávať rany, držať elegantne svoje zbrane a pritom si dať aj pivo (na zdravie).

Novou členkou bude aj legendárna portorikánska herečka Rita Moreno ako Domova stará mama. Novú postavu má stvárniť aj Daniela Melchior známa z The Suicide Squad: Samovražedná misia. Posledným nováčikom je bývalý model Alan Ritchson.

rýchlo a zbesilo 10
Zdroj: concreteplayground.com

Rodina je však silnejšia ako predtým

Samozrejme však uvidíme aj kopu známych tvári. Michelle Rodriguez sa vracia ako Letty aj do jej neustáleho súperenia s Charlize Theron, kde sa ani jedna nechce vzdať. Určite budú vtipné aj interakcie medzi Hanom (Sung Kang) a Deckardom (Jason Statham), ktorí nemali príliš vrúcny vzťah. Teraz ich však čaká niekoľko spoločných scén a zdá sa, že aj kriesenie mŕtvych.

Vracajú sa aj Jordana BrewsterTyrese GibsonChris „Ludacris“ Bridges, Nathalie Emmanuel, Helen Mirren či Lucas Black. Ako sa Rodina bude snažiť zastaviť Danteho, kým napácha príliš veľké škody a s tým spojenú poriadnu akciu (s pästnými súbojmi aj výbuchmi) si budeme môcť pozrieť v kinách od 18. mája.

Ako sa vám páčil finálny trailer na Rýchlo a zbesilo 10? Ktorá z akčných sekvencií vás chytila najviac? Myslíte si, že sa Dantemu podarí siahnuť na Domovu Rodinu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -