POTVRDENÉ: Tento obľúbený tím superhrdinov sa ukáže vo filme Thor: Love and Thunder

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Novinky zo sveta Marvel Cinematic Universe sa k nám nezastaviteľne hrnú. Ledva sme stihli dopozerať finálny trailer na Black Widow a už sa dozvedáme fascinujúcu správu ohľadom nadchádzajúceho štvrtého pokračovania Thora.

Fanúšikovia túto správu už dlhšie čakali, vzhľadom na koniec filmu Avengers: Endgame. Teraz nám však bola oficiálne potvrdená a to prostredníctvom priamo jedného z hercov.

thor love and thunder
Zdroj: unrealengine.com, deviantart.com, sidefx.com

Tvorcovská posila od navráteného režiséra

Na filme pracuje režisér a scenárista Taika Waititi. V tomto prípade ale spojil sily aj s Jamesom Gunnom, ktorý sa po nezhodách a komplikáciách vrátil k réžii filmov pre Marvel. Pre ich súčasného vlastníka Disney sa postará aj o tretiu časť Strážcov Galaxie. Naďalej ale pracuje aj na snímke Suicide Squad.

Nedávno sa rozhovoril aj o svojom pláne pre samostatný film Draxa a Mantis (v tweete Collider). Medzi týmito dvoma postavami totiž funguje zaujímavá chémia a dostatok humoru. Mal vraj aj konkrétnu myšlienku, ale vyjadril sa, že program Marvelu je natoľko nalinkovaný, že sa tam film nevojde. Nevylučuje však jeho vznik do budúcnosti.

Drax a Mantis
Drax a Mantis

Diesel povedal viac ako mal

Ale práve Gunnov tím superhrdinov sa má objaviť v najnovšom filme o Bohovi hromu. Potvrdil nám to herec Vin Diesel pri promo akcii k jeho najnovšiemu (tiež superhrdinskému) filmu Bloodshot. Vyjadril sa nasledovne:

„Nadšene čakám, kedy to môj priateľ James Gunn prinesie na stôl. Režisér so mnou už ale hovoril o tom, že Thor bude obsahovať niektorých zo Strážcov Galaxie.“

Vzápätí ale dodal:

„To bude veľmi zaujímavé. Ktovie, pravdepodobne som nemal nič povedať.“

Strážcovia Galaxie vo filme Thor 4

Slová ale už boli povedané a my sa môžeme tešiť, nakoľko je to oficiálne. Strážcovia Galaxie sa objavia vo filme Thor: Love and Thunder! Je to zatiaľ prvá väčšia informácia, ktorú o filme máme a doručil nám ju priamo hlas Groota.

James Gunn reagoval na kritiku
Zdroj: helloasso.com

Ako budú Strážcovia do filmu začlenení a ktorí konkrétni sa tam objavia zatiaľ môžeme iba hádať. Rovnako zatiaľ nevieme, ako veľkú úlohu tam zohrajú, keďže si tvorcovia toto tajomstvo prísne strážia. Vieme ale aspoň základ a tak nadšenie nie je o nič menšie.

Viac uvidíme istotne vo filme samotnom. Vtedy už bude naplno rozbehnutá filmová Štvrtá fáza, ktorá začína približne o dva mesiace. Premiéra je momentálne naplánovaná na 5. novembra 2021.

Čo hovoríte na to, budú Strážcovia Galaxie vo filme Thor 4? O váš názor sa s nami podeľte v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -