Trailer na film Hubie Halloween ukazuje Sandlera v jeho tradičnej komediálnej podobe

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Hubie Halloween

Netflix stále spolupracuje s Adamom Sandlerom a teraz pripravujú film k predvečeru sviatku všetkých svätých. Zverejnili trailer na Hubie Halloween a vidíme, že sa tu herec vracia k svojim komediálnym koreňom. Film ale dostane aj mierne temnejší nádych, ale naozaj musíme hovoriť iba o miernom. V prvom rade ide o rodinnú zábavu.

Vo filme Sandler stvárni Hubie Dubboisa, vzorného občana mestečka Salem. To samotné poznáme vďaka viacerým príbehom o upaľovaní čarodejníc a stalo sa námetom na nemálo príspevkov do fikcie. Hubie je oddaným fanúšikom Halloweenu a vždy sa snaží, aby bolo jeho mesto počas neho bezpečné. Neustále nahlasovanie zločinov, ktoré sa ale nestali alebo majú ďaleko k pravde si vyžiada posmech u miestnej polície. Čo sa však stane, ak prichádza do Salemu reálna hrozba?

Oficinálny popis deja znie takto:

„Hubie Dubois (Adam Sandler) Strávi každý Halloween tým, že dáva pozor, aby obyvatelia jeho mestečka Salem mohli oslavovať bezpečne a podľa pravidiel. Nikto mu však za to nie je vďačný. Ale tento rok, kriminálnik na úteku a mysteriózny nový sused dajú Hubieho do pozoru. Keď ľudia začnú miznúť, je na ňom aby presvedčil miestnu políciu (Kevin James, Kenan Thompson) a ľudí z mesta, že príšery sú reálne a iba oni ich môžu zastaviť.“

Prizval si aj hereckých kolegov

Vidíme, že okrem herca v hlavnej úlohe si prizval aj svojich tradičných kolegov. Vo filme sa objaví Kevin James, ale aj Rob Schneider a dokonca Steve Buscemi. Výnimkou nebudú ani hviezdy zo Saturday Night Live ako Kenan Thompson alebo Maya Rudolph. Svojou prítomnosťou ale prekvapí napríklad Shaquille O’Neal. Ďalej hrajú June Squibb, Julie Bowen, Ray Liotta alebo Noah Schnapp.

hubie halloween
Zdroj: lenexweb.com

Trailer na film Hubie Halloween nám ukazuje Sandlera v roli, ktorými je najviac známy. Je to prehnaný, až animákový charakter, ktorý je ale bláznivý a vďaka tomu ho máme radi. Nechýbajú tak jeho klasické výrazy ani spôsoby hrania. Možno stereotyp, ale pre neho ikonický.

Už niekoľká spolupráca s rovnakým režisérom

A film rovnako príde vďaka jeho produkčnej spoločnosti Happy Madison. Režíruje u neho ostrieľaný Steven Brill. Ten sa postal o snímky ako Malý Nicky – Satan Junior, Mr. Deeds, či jeho novšie veci ako Reparát alebo Sandy Wexler. Samozrejme, že nemá v repertoári iba „sandlerovky“. Vďaka nemu máme aj komédie ako Nekecaj a pádluj! či Ulička hanby.

hubie halloween
Zdroj: geektyrant.com

Ak budete teda mať na sychravú jeseň chuť na niečo odľahčené, prečo nesiahnuť práve po tejto komédii. Či Sandler stále dokáže pobaviť a postaviť sa aj hrozbe sa budeme môcť presvedči na Netflixe 7. októbra.

Zaujal vás trailer na film Hubie Halloween? Máte stále radi Adama Sandlera v jeho komediálnych úlohách? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -