Pre film Podfukári 3 je známy režisér. Produkcia by sa s ním mohla konečne naštartovať

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pre film Podfukári 3 je známy režisér

Štyria jazdci, známa kúzelnícka a zároveň kriminálna štvorica by sa mohla konečne vrátiť. Pokračovanie už je ohlásené neuveriteľných 6 rokov, je však problém s jeho realizáciou. Pre film Podfukári 3 je teraz známy režisér, ktorý už pracoval s dvojicou hercov v obsadení. Pohne sa s ním konečne produkcia?

Značka začala ešte v roku 2013 a hovorí o skupine kúzelníkov, ktorá v skutočnosti stojí za bankovými lúpežami. Zahrali si v nej Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Morgan Freeman či Michael Caine. V prvom filme sa k nim pridala ako jedna z postáv Lizzy Caplan, pre dvojku ju vystriedala Isla Fisher.

podfukári 3
Zdroj:

Pred dvoma rokmi zverejnili scenáristu

Druhý film prišiel do kín ešte v roku 2016 a odvtedy je sľubovaná aj trojka. Hneď však rok na to štúdio Lionsgate značku odložilo na dobu neurčitú. Opätovne sme o nej počuli až v roku 2020, keď sme sa dozvedeli, že sa ako režisér pripája Eric Warren Singer. Ten stál aj za vysoko zárobkovým pokračovaním Top Gun: Maverick.

Vtedy sa ešte hovorilo o tom, že projekt bude ako režisér viesť Jon M. Chu. Ten stál predsa za dvojkou alebo za filmom Šialene bohatí Aziati. Prednosť dal však muzikálu Život v Heights a tak bolo pokračovanie opäť bez vedúcej osobnosti.

Podfukari Jon Chu
Zdroj: comingsoon.net

Novou osobou je tvorca Zombielandu či Uncharted

Teraz portál Deadline informuje o tom, že novou režisérskou osobnosťou je Ruben Fleischer. S Eisenbergom a Harrelsonom už pracoval a to na filme Zombieland, aj jeho pokračovaní s podtitulom Dvojitá rana. Pri ňom hovoril aj o tom, že prinesie tretiu časť, zrejme sú však mágovia prioritou.

Mimo tejto značky sa mu podarilo naštartovať komiksový filmový vesmír od Sony, keď priniesol film Venom. Tento rok zase bodoval v kinách filmom Uncharted podľa známej videohry. Zárobky v kine a reakcie divákov tiež presvedčili štúdio, aby z neho spravilo značku.

podfukári 3 ruben fleischer
Zdroj: fandomwire.com

Sám miluje tento žáner

Ohľadom filmu Podfukári 3 je nadšený aj samotný režisér, Ruben Fleischer. Takéto poskytol vyjadrenie:

„Na svete sú tri veci, ktoré absolútne milujem: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson a mágia. Pracovať s týmito dvoma talentovanými hercami, ako aj so zvyškom úžasného obsadenia, je splneným snom. Som celoživotným fanúšikom filmov o lúpežiach – Milujem byť vtiahnutý do zvratov a záhad, kde nič nie je také, ako sa zdá. A to je ešte viac pravdou, keď sú zlodejmi mágovia možnosti sú nekonečné. Eric bol schopný odomknúť nový a svieži spôsob tomuto filmu a jeho postavám. Ja som nadšený, že môžeme kopať ešte ďalej.“

Scenár ešte prekopávali

Poslednou vetou naráža na to, že síce použijú scenár napísaný Singerom, mierne ho však upravia. On sám bude ma do neho niekoľko vstupov, asistovať mu s tým bude Seth Grahame-Smith. Ten aktuálne vytvára príbeh pre druhého Beetlejuice, v minulosti priniesol filmové spracovanie svojej knihy Pýcha, predsudok a zombie.

Ste radi, že je pre film Podfukári 3 známy nový režisér? Myslíte si, že sa s Fleischerom už konečne rozbehne produkcia? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -