Tento trailer musíte vidieť. Horor s hodnotením 100 % bude hitom roka 2024

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prvý trailer hororu Late Night with the Devil

Takto kvalitne spracovaná, mrazivá ukážka vyčaruje úsmevy na tvárach milovníkov hororu. Produkčná spoločnosť IFC Films a výhradne hororová televízna služba Shudder predstavujú teaser trailer pre Late Night with the Devil. Film premiérovo debutoval na festivale SXSW, odkiaľ sa kritici s 38 hodnoteniami zhodli na jednohlasnom verdikte. Na serveri Rotten Tomatoes má novinka hodnotenie 100 % a očividne nás čaká hit roka 2024.

Halloweenska noc 1977. Rival amerického moderátora Johnnyho Carsona, televízny moderátor Jack Delroy (David Dastmalchian) je hostiteľom fiktívnej talkšou „Night Owls“. Rok po tragickej smrti jeho manželky sledovanosť prudko klesla. Jack sa zúfalo snaží obnoviť kedysi vysokú popularitu svojej večernej šou a preto prináša svoj každoročný halloweensky špeciál.

Pozve si zmesku strašidelných hostí – jasnovidku, hypnotizérku a parapsychologičku propagujúcu svoju novú knihu „Rozhovory s diablom“. Poslednou hostkou je mladá tínedžerka Lilly, ktorá je predmetom spomínanej knihy. Tá ako jediná prežila hromadnú samovraždu v satanistickej cirkvi. Televízni diváci živého vysielania zažijú paranormálne hrôzy démonickej posadnutosti v priamom prenose.

Ukážka skvele kombinuje nostalgický retro pocit večernej šou 70. rokov s mrazivou atmosférou hororu. V hlavnej úlohe ju dotvára David Dastmalchian, ktorý už skúsenosti v žánri má (Strašiak, The Last Voyage of Demeter). Réžiu majú na starosti austrálski filmári Colin a Cameron Cairnsovci (100 Bloody Acres). Veríme, že čaro austrálskeho hororu bude fungovať rovnako dobre ako pri minuloročnom skvoste Hovor so mnou!.

Late Night with the Devil
Zdroj: tmdb.org

Absolútne brilantné, tvrdí Stephen King

Okrem stopercentného hodnotenia na Rotten Tomatoes si novinku pochvaľuje aj ikona hororových noviel a filmov Stephen King. Minulý rok na svojom Twitter účte nazval film „absolútne brilantným“ a podľa vlastných slov z neho nevedel strnúť zrak.

„Dostal som screener. Je to absolútne brilantné. Nedokázal som strnúť zrak. Vaše výsledky sa môžu líšiť, ako sa hovorí, ale vyzývam vás, aby ste si to pozreli, keď môžete.“

Do amerických kín vstúpi Late Night with the Devil už 22. marca. Obrazovky streamovacej služby Shudder neskôr posadne 19. apríla 2024. Premiéra v slovenskej distribúcii sa v pláne Únie filmových distribútorov bohužiaľ nenachádza.

Myslíte si, že sa pozeráme na najlepší horor tohto roka? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, dreadcentral.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -