Film Mission: Impossible 7 čaká ďalšie zdržanie. Prečo je tomu tak tentokrát?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Mission: Impossible 7 sa opäť zdrží

Film Mission: Impossible 7 sa len nedávno vrátil k natáčaniu s dodržaním prísnych hygienických nariadení. Predtým bol posunutý o viac ako dva mesiace kvôli celosvetovému uzatvoreniu a zrušeniu všetkých výrob filmov. Nedávno sa produkcia dostala do problémov, keď sa ľudia dozvedeli, že plánuje vyhodiť do vzduchu 111-ročný most v Poľsku. Situácia sa ale urovnala a natáčanie povolil aj poľský premiér.

Teraz však prichádza k ďalšiemu zdržaniu, nakoľko sa výroba poriadne predražila. Môže za to výbuch na pľaci, ktorý bol ale v tomto prípade absolútne neplánovaný. Pri natáčaní jednej z akčných scén sa totiž nepodaril kaskadérsky kúsok. Scéna sa vraj pritom pripravovala 6 týždňov a boli na ňu vynaložené nemalé prostriedky. Dokonca sa hovorí, že bola aj jedna z najdrahších, ktoré točili v Spojenom kráľovstve.

Tom Cruise opäť na natáčaní Mission Impossible 6
Zdroj: ladbible.com

Neplánovaný požiar na pľaci

Mala sa odohrávať v akomsi kameňolome a popisovaná bola ako „zimná scéna“. Tom Cruise, ktorý sa do filmu samozrejme vracia ako Ethan Hunt, v nej mal točiť naháňačku na motocykloch. Ako sa blížil k miestu, tak práve vykladali jednu z motoriek. Zrejme išlo o neopatrné zaobchádzanie, nakoľko explodovala. Jeden z členov štábu sa k tomu vyjadril takto:

„Bola to masívna výzva postaviť, trvalo to týždne a týždne a stálo to celý majetok. Ale keď prišlo k veľkému dňu, tak sa niečo pokazilo. Myšlienka bola, že kaskadér pristane na vankúšoch, aby sa znížil dopad, pričom motocykel mal dopadnúť iba o niekoľko metrov ďalej na zem.  Nanešťastie sa niekto prepočítal, teplotu motorky a kolies neodhadol a kartónová výstuž vzbĺkla. Dym bol taký zlý, že museli uzatvoriť neďaleké letisko Kráľovského letectva.“

Na pľac bolo okamžite vyslaných niekoľko požiarnych jednotiek, čím sa zabránilo rozsiahlejším škodám. Set bol okamžite uzatvorený a teraz sa výkonné osoby snažia prísť na to, čo presne sa stalo. Zdroj, ktorý popisoval situáciu, ďalej vyjadruje vďaku za to, že nikto nebol zranený, ale nie je nadšený so zdržania:

„Našťastie nikto nebol zranený. Ale je to totálna katastrofa, nehovoriac o tom, že sa to riadne predražilo. Tom je veľmi frustrovaný. Nikto nechce ďalšie zdržania.“

Herecké obsadenie sa rozrástlo

Tom Cruise sa pre nasledujúci diel Mission: Impossible 7 vráti so starým známym tímom. Potvrdení sú totiž Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Henry Czerny či Vanessa Kirby. Okrem nich ale vidíme aj nejaké nové tváre, ktoré sa pripájajú k obsadeniu. Medzi nimi sú Esai Morales, Hayley Atwell, Shea Whigham alebo Pom Klementieff.

Zdroj: klewtv.com

K réžií sa vracia opäť Christopher McQuarrie a tvorí rovno dve časti naraz. Pokračovanie značky mu zabezpečil úspech predošlých dvoch dielov, hlavne nedávneho Mission: Impossible – Fallout. Siedmu časť by sme mali pôvodne uvidieť 19. novembra 2021, uvidíme však či aj toto zdržanie akosi neposunie plánovaný dátum. A pre Mission: Impossible 8 je zatiaľ chystaný dátum o rok na to – 4. novembra 2022.

Myslíte si, že takéto zdržanie posunie premiéru Mission: Impossible 7? Dokáže sa štáb vrátiť čoskoro k natáčaniu? Do komentárov nám dajte vedieť vaše dojmy.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -