Svetové majstrovstvá v LoL poznajú svojho víťaza

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttps://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

keďže aj livestream je druh pohyblivého obrázku a miestami sa dá radiť aj medzi seriály, zamerajme sa aj na túto kategóriu. Minulý mesiac sa uskutočnili svetové majstrovstvá v hre League of Legends. Finále tejto veľkej súťaže sa odohralo v sobotu 31. 10. 2015 a teda my už poznáme jediného víťaza ktorý od dnes môže nosiť titul majster – majstri sveta.

Majstri sveta v League of Legeds
Majstri sveta v League of Legeds

Sú nimi SK Telecom T1 a teda v strhujúcich 4 zápasoch porazili KooTigers s výsledkom 3:1… Počas prvej aj druhej hry to vyzeralo jednoznačne vyhraté pre SKT a teda všetci sme už ani nedúfali že by to KOO mohli otočiť… No opak sa stal pravdou a KOO vyhrali tretí zápas, aj keď to už vyzeralo len ako bratská chcená prehra zo strany SKT pretože štvrtú hru opäť vyhrali a ani len nenaznačili že by KOO mali šancu. A vedeli ste že prvý krát tu máme dvojitýách majstrov sveta v League of Legends?

Teda SKT si odniesli okrem titulu a poháru aj rozprávkovú výhru a to 1 000 000$ – o ktorej sa mnohým ľudom na planéte môže iba snívať… Je jasné že chalani si to zaslúžili pretože podali skvelý výkon. Nuž ani KOO neodišli s prázdnymi rukami nakoľko povedali jednu vec a to že by chceli konečne počuť dav skandovať ich meno… Dav požiadavku vypočul a niekoľko krát sa v Mercedes-Benz aréne skandovalo na plné hrdlo iba slovo KooTigers!

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -