OFF

Svetové majstrovstvá v LoL poznajú svojho víťaza

keďže aj livestream je druh pohyblivého obrázku a miestami sa dá radiť aj medzi seriály, zamerajme sa aj na túto kategóriu. Minulý mesiac sa uskutočnili svetové majstrovstvá v hre League of Legends. Finále tejto veľkej súťaže sa odohralo v sobotu 31. 10. 2015 a teda my už poznáme jediného víťaza ktorý od dnes môže nosiť titul majster – majstri sveta.

Majstri sveta v League of Legeds

Majstri sveta v League of Legeds

Sú nimi SK Telecom T1 a teda v strhujúcich 4 zápasoch porazili KooTigers s výsledkom 3:1… Počas prvej aj druhej hry to vyzeralo jednoznačne vyhraté pre SKT a teda všetci sme už ani nedúfali že by to KOO mohli otočiť… No opak sa stal pravdou a KOO vyhrali tretí zápas, aj keď to už vyzeralo len ako bratská chcená prehra zo strany SKT pretože štvrtú hru opäť vyhrali a ani len nenaznačili že by KOO mali šancu. A vedeli ste že prvý krát tu máme dvojitýách majstrov sveta v League of Legends?

Teda SKT si odniesli okrem titulu a poháru aj rozprávkovú výhru a to 1 000 000$ – o ktorej sa mnohým ľudom na planéte môže iba snívať… Je jasné že chalani si to zaslúžili pretože podali skvelý výkon. Nuž ani KOO neodišli s prázdnymi rukami nakoľko povedali jednu vec a to že by chceli konečne počuť dav skandovať ich meno… Dav požiadavku vypočul a niekoľko krát sa v Mercedes-Benz aréne skandovalo na plné hrdlo iba slovo KooTigers!

 

Dominik Boskovič
About author

Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015
  Related posts
  OFF

  Tipy na darčeky pre filmových a seriálových nadšencov

  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  Pridaj komentár