Slovenský film Lóve 2 sa nakrúca v exotike, hviezda Game of Thrones omylom odhalila detaily

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Film Lóve 2 sa nakrúca

Režisér Jakub Króner zabodoval u divákom už v roku 2009 snímkou Bratislavafilm, avšak až jeho kúsok z roku 2011 sa stal nadčasovým hitom. Teraz sa po vyše dekáde vrátil k vedeniu jeho pokračovania. Film Lóve 2 sa nakrúca, produkcia sa presunula do exotického Thajska.

Nakrúcanie v tejto krajine avizoval režisér už v skorších rozhovoroch (napríklad pre rádio Európa 2). Ešte začiatkom februára avizoval, že tam majú vzniknúť až dve tretiny filmu, niektoré scény budú točiť priamo v hlavnom meste Bangkoku, iné zase na priľahlých ostrovoch.

film lóve
Zdroj: Audiovizuálny fond

Herecký hviezdy stúpli, stále sa však vracajú

Prvý film bol nielen romantickou drámou, ale aj veľmi dobrým obrazom komplikovaného sveta mladých ľudí. Michal Nemtuda si v ňom zahral ľahkomyselného Maťa, ktorý nechce žiť podľa pravidiel. So svojím kamarátom Tomášom, ktorého hral Jakub Gogál riskujú veľa, vrátane ich slobody, keďže sa venujú kradnutiu áut. Jeho život sa však rapídne zmení, keď stretáva Veroniku, slušnú študentku, ktorá vyrastala v detskom domove. Bezhlavo sa do nej zamiluje a chce zmeniť svoj život. Jeho minulosť ho však stále prenasleduje…

Veroniku si zahrala Kristína Svarinská. Vráti sa aj do pokračovania, aj keď je v súčasnosti násobne väčšou hviezdou, ako bola v roku 2011. Dnes ju môžeme poznať aj z filmov od našich susedov (napríklad komédia Striedavka) a hviezdi v súčasných seriáloch, medzi nimi dominuje Dunaj, k vašim službám.

Pridáva sa slovenská tvár známa z Hollywoodu

Film Lóve 2 si k obsadeniu pridáva aj veľkú, dokonca hollywoodsku osobnosť. V pokračovaní si zahrá Vladimír Furdík, ktorý pôsobí v štúdiách v Kalifornii hlavne ako kaskadér, poznať ho môžeme aj ako herca. Najviac iste vďaka roli Night Kinga zo seriálu Hra o tróny. Práve z jeho Instagramu sme dostali prvý záber z nakrúcania v Thajsku.

Hovorí o skvelom dni, keď všetkým ďakuje za dobrú prácu pri skvelom súboji. Zrejme má na mysli predtým avizovanú scénu, kde sa má pobiť s Michalom Nemtudom, predstaviteľom hlavnej postavy.

Film Lóve 2 herec označuje aj anglickým názvom 2ove. Vďaka nemu dostávame náhľad do zákulisia filmu, pri ktorom je skvelou správou, že produkcia prebieha tak, ako sa očakávalo. Znamená to, že dlho očakávané pokračovanie naozaj dostaneme počas budúceho roka.

Čo hovoríte na to, že je nakrúcanie filmu Lóve 2 v plnom prúde a Vladimír Furdík do neho pridáva viac akcie? Tešíte sa, ide produkcia podľa plánu a dostaneme ho budúci rok? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -