Erotický triler Deep Water prichádza s prvým trailerom, v ktorom sa predstavili Ben Affleck a Ana de Armas

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Streamovacia platforma Hulu zverejnila nový plagát a trailer k pripravovanému eroticko-psychologickému trileru Deep Water. V hlavných úlohách sa predstavili skvelí herci Ben Affleck (Zack Snyder’s Justice League) a Ana de Armas (Na nože).

Filmová novinka je adaptáciou rovnomenného románu od spisovateľky Patricie Highsmithovej z roku 1957. Príbeh sleduje Vica a Melindu Van Allenových, ktorých postavy stvárni vyššie uvedené hviezdne duo. Obaja sa ocitnú v manželstve bez lásky a v snahe vyhnúť sa chaotickému procesu rozvodu uzavrú dohodu. Vic povolí manželke niekoľko aférok, pokiaľ bude ich rodina držať stále pohromade. Hoci to vyzerá na začiatku ako jednoduchá dohoda, Vic začne žiarliť a opäť tlačiť na lásku, čo vedie dvojicu k naozaj nebezpečným psychologickým hrám.

Trailer k erotickému trileru Deep Water

Nová krátka upútavka má len niečo cez minútu, no dokáže zaujať a zachovať si pocit budovania veľmi nepokojného konfliktu bublajúceho pod povrchom medzi hlavnými postavami príbehu. Tempo sa stupňuje každou sekundou a v závere obaja prichádzajú na to, že s nimi nie je niečo v poriadku.

Film zrežíroval Adrian Lyne, ktorý má na svojom konte psychologické filmy ako napríklad Osudová príťažlivosť (1987) a Jakubov rebrík (1990). Scenár napísal Zach Helm spoločne so Samom Levinsonom, ktorý slúži aj ako scenárista pri mimoriadne populárnom HBO seriáli Eufória. Herecké obsadenie dopĺňajú Tracy LettsLil Rel HoweryDash MihokFinn WittrockKristen ConnollyJacob ElordiRachel BlanchardMichael BraunJade FernandezGrace JenkinsBrendan C. MillerDevyn Tyler a Jeff PopeTracy LettsLil Rel HoweryDash MihokFinn WittrockKristen ConnollyJacob Elordi a ďalší.

Deep Water bude debutovať exkluzívne na Hulu už budúci mesiac 18. marca 2022.

Deep Water trailer Hulu
Zdroj: collider.com

Páčil sa ti prvý trailer k filmu Deep Water? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -