Priklincuje vás na gauč. Túto streamovaciu službu čaká mimoriadny november

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

November na SkyShowtime

SkyShowtime, ďalšia veľká európska streamovacia služba, prináša najdôležitejšie informácie o svojej ponuke obsahu, ktorý bude k dispozícii od novembra tohto roku. Platforma predstaví nové seriály, ako FrasierFellow Travelers a Yellowjackets, spolu so seriálom na pokračovanie The Family Stalone. Medzi filmy zaradené do filmotéky patria tituly Super Mario Bros. vo filme alebo Renfield.

Frasier

Frasier
Zdroj: SkyShowtime

Nový seriál, v ktorom hrá hlavnú úlohu a produkuje ho Kelsey Grammer, sleduje Frasiera Cranea (Grammer) v ďalšej kapitole jeho života, keď sa vracia do Bostonu v Massachusetts, kde ho čakajú nové výzvy, nové vzťahy a jeden alebo dva staré sny, ktoré si chce konečne splniť. Frasier je opäť v budove! Okrem Grammera si v novom seriáli zahrajú Jack Cutmore-Scott ako Frasierov syn Freddy; Nicholas Lyndhurst ako Frasierov starý kamarát z vysokej školy, z ktorého sa stal univerzitný profesor Alan; Toks Olagundoye ako Olivia, Alanova kolegyňa a vedúca katedry psychológie na univerzite; Jess Salgueiro ako Freddyho spolubývajúca Eve; a Anders Keith ako Frasierov synovec David.

Fellow Travelers

Fellow Travelers
Zdroj: SkyShowtime

Seriál Fellow Travelers, ktorý na základe románu Thomasa Mallona vytvoril nominant na Oscara® Ron Nyswaner (Philadelphia, Homeland), je epickým milostným príbehom a politickým trilerom, ktorý zachytáva nestabilný románik dvoch veľmi odlišných mužov. Matt Bomer hrá charizmatického Hawkinsa Fullera, ktorý si udržuje kariéru v zákulisí politiky. Hawkins sa zoznamuje s Timom Laughlinom (Jonathan Bailey), mladým mužom plným ideálov. Ich románik sa začína v čase, keď Joseph McCarthy a Roy Cohn vyhlasujú vojnu delikventom a sexuálnym deviantom, čím sa začína jedno z najtemnejších období amerických dejín 20. storočia.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -