Alica v krajine zázrakov či Shazam! Výber tých najlepších filmov pre milovníkov čajov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

7 TOP najlepších filmov pre milovníkov čajov – Čaj je celosvetovo druhým najkonzumovanejším nápojom, no stále ho nevidíme vo filmoch až tak často. Na veľkých aj malých obrazovkách môžeme vidieť úplne iné nápoje ako káva, ale v prípade čaju sa vždy jedná len o niekoľkosekundové zábery.

Je to tým, že nápoje v plechovkách a fľašiach sú súčasťou kinematografie kvôli ich pohodlnosti a reklame? Pravdu sa nedozvieme, ale jedno vieme s určitosťou potvrdiť – lúhované vrecko čaju vo vode môže tiež spôsobiť nezabudnuteľný zážitok a vo veľa prípadoch obsahuje aj veľa zdraviu prospešných látok. Predstavte si teda, že sledujete čajové scénky vo vašom obľúbenom filme a máte zrazu motiváciu si čaj po filme kúpiť, čo vám dáva o dôvod viac, aby ste si ho užili do posledného dúška.

7 TOP filmov pre milovníkov čajov

Dobrou správou je, že existujú filmy pre milovníkov čajov, v ktorých vidieť čajové kanvice, stretnutia a samozrejme aj popíjanie tohto unikátneho nápoja. V dnešnom článku sme vám zhrnuli tie najlepšie z nich a nezabudnite ich odporučiť milovníkom čaju vo vašom okolí.

Alica v krajine zázrakov (2010)

Tento film nemusí byť pre každého favoritom, ale aj tak ho všetci milujeme. Dôvodom nie sú len impozantné kostýmy a skvelí herci. Na pozadí sa toho vyskytuje oveľa viac a na svoje si prídu aj milovníci čaju. Tí budú mať radi celý film kvôli čajovým súpravám, čajovému večierku na tmavom mieste a vtipnému neporiadku. Jedna vec však môže divákovi vadiť – nezdvorilé správanie sa pri čajovom stretnutí.

Alica v krajine za zrkadlom (2016)

Na rozdiel od predchádzajúceho filmu Alice v krajine zázrakov, kde je scéna temná a my sme lamentovali nad správaním sa pri stole a rozbitými šálkami, táto scéna je opakom. Príjemné sledovanie a živé farebné pozadie. Ich outfity sa hodia na krásny čajový večierok – až na jedného pána, ktorý vyzerá, že na čajovom večierku sedieť nechce.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -