Škaredý vianočný sveter od Microsoftu je späť, tentoraz s ikonickým pozadím

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Škaredý vianočný sveter je späť

Technologický gigant Microsoft predstavil svoj tohtoročný škaredý vianočný sveter. Ako upozorňuje Ars Technica, tentoraz je stredobodom pozornosti dizajnu ikonické pozadie Windows XP, na ktorý používatelia naďalej spomínajú s nostalgiou a všeobecne je považovaný za vrchol Microsoftu, ako aj za jeden z najlepších operačných systémov.

Vypredal sa rýchlo

Nový vianočný sveter bol dostupný prostredníctvom online obchodu XBOX Gear Shop, kde sa však pomerne rýchlo vypredal a k dispozícii už nie je žiadna z ponúkaných veľkostí – od SM až po 3XL. Microsoft tento sveter so známym zeleným poľom, modrou oblohou a pár oblakmi predával za 65,59 €.

Zdroj: Microsoft

Škaredé vianočné svetre, ktorých tradícia pochádza zo Spojených štátov amerických, Microsoft v minulosti ponúkali s motívmi známej hry Minesweeper, ktorá je súčasťou operačných systémov Windows, ale aj na motívy MS Paint či jednoducho s logom Windows.

Podľa Microsoftu budú predaje týchto svetrov použité na pomoc ekológii a v boji proti klimatickým zmenám. Legendárny Windows XP Microsoft podporoval až 13 rokov a aj po kompletnom ukončení podpory ostáva vo svete prekvapivo silno používaným operačným systémom – koncom minulého roka ho využívalo ešte asi 0,39 % počítačov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -