Thor: Ragnarok odštartuje novú „trilógiu“ s Hulkom. Vyjadril sa k tomu aj samotný herec Mark Ruffalo!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Možno nikdy neuvidíme sólový film s Hulkom v podaní Marka Ruffala, no môžeme sa ubezpečiť v jednej dôležitej veci. Táto mohutná postava svoju budúcnosť určite má. Vedia to aj samotní tvorcovia, ktorí potvrdili, že film Thor: Ragnarok odštartuje akýsi špeciálny druh „trilógie„, v ktorej si túto zelenú postavu budeme môcť vychutnať. Samozrejme, že by sme boli všetci veľmi radi, keby sa postupom času ukázal aj v samostatnom filme, no to bohužiaľ neovplyvníme. Takto sa v najnovšom rozhovore pre portál Cinema Blend vyjadril sám herec osobne:

„Takže, Kevin (Feige) ma do toho zatiahol a povedal mi, „Ak by sme to urobili… ak by sme urobili sólový Hulk film, čo by to bolo?“ A ja som mu na to povedal, „Myslím, že by to mohlo byť toto, toto, toto a toto… a skončí sa to takto.“ Odpovedal mi, „Milujem to. Tak prečo to neurobíme v nasledujúcich troch filmoch, počnúc Thorom.“ Povedal som mu, že to je skvelý nápad. No a tak sme sa ocitli na začiatku novej cesty.“

Zdroj: ew.com
Zdroj: ew.com

Túžba by bola, no práva vlastní niekto iný

Mark Ruffalo vyjadril túžbu urobiť sólovku s Hulkom, ale má to malý problém. Štúdio Universal stále vlastní práva k tejto postave. Preto sa dá s jasnosťou potvrdiť, že v najbližších rokoch sa nič také neudeje. Ale na základe daného rozhovoru to znie veľmi pozitívne. Ruffalo a Kevin Feige si totižto našli vlastný spôsob, ako povedať príbeh, ktorý chcú rozpovedať v niekoľkých filmoch. Takýmito slovami pokračoval herec v rozhovore:

„Rozprávajúci Hulk je len začiatok. Všetko je to v zárodku. Ako keby to bolo malé dieťa. Rozvíja sa a sledovať ten jeho svet bude naozaj zaujímavé. Určite sa to deje ako pri Chrisovi (Hemsworth). Taktiež objavil čaro svojej postavy až neskôr. A o tom to je, stále objavujeme niečo nové.“

Na takýto rozvoj si budeme musieť ešte počkať. U nás sa premiéry dočkáme už 2. novembra a podľa všetkého to bude poriadna jazda. Koľko priestoru dostane Hulk uvidíme až na striebornom plátne, ale podľa slov Marka Ruffala to bude dostatok na to, aby sme z kín neodchádzali smutní. Trilógia sa práve začala a filmy Thor: Ragnarok, Avenger: Infinity War a Avengers 4 nám ukážu viac. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -