TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach #64

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zaujímavé fakty o osobnostiach #64

Poznáme ich pravdepodobne všetci. Či už z televízie, alebo plátna kín. Takmer nikto však nepozná rôzne zaujímavé pikošky a fakty, ktoré sa skrývajú za týmito známymi tvárami. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených osobnostiach, ktoré si určite nevedel!

Sigourney Weaver

Sigourney Weaver
Zdroj: promiflash.de

Cigareta, ktorú fajčila Grace (Sigourney Weaver) vo filme Avatar (2009), bola vytvorená na počítači.

Jason Statham

trailer na the meg
Zdroj: youtube.com

Jason Statham je v skutočnosti profesionálny plavec. V roku 1990 dokonca reprezentoval Anglicko na Commonwealth Games v potápaní. 12 rokov bol členom britského národného tímu skokanov do vody. Na svetovom šampionáte v roku 1992 sa umiestnil na 12. mieste.

Chris Hemsworth

Thor s krátkymi vlasmi
Zdroj: empire.com

Predstaviteľ filmového Thora Chris Hemsworth (Rivali) stvárni wrestlerskú ikonu Hulka Hogana v novej biografii od Netflixu. Snímku chystá režisér nadchádzajúceho Jokera, Todd Phillips (štvorici po opici), so scenáristom Scottom Silverom. Hogan bol významnou súčasťou sveta popkultúry počas 80. rokov, jeho úspešná kariéra wrestlera ho neskôr vystrelila k účasti v mnohých televíznych, filmových i videoherných projektoch.

Hogan má za sebou zároveň aj niekoľko kontroverzných škandálov, vrátane uniknutej sex tape, alebo rozsiahleho súdneho sporu s bulvárnou spoločnosťou Gawker, ktorú Hogan svojou žalobou de facto pochoval. Snímka sa však sústredí iba na Hoganov vzostup k sláve a jeho najslávnejšie roky.

Gal Gadot

filmy so ženskou hlavnou úlohou wonder woman 1984
Zdroj: geektyrant.com

Herečka Gal Gadot (Wonder Woman) je vášnivou motorkárkou. Vlastní 2006 Ducati Monster-S2R.

Mads Mikkelsen

Úžasný Mads Mikkelsen

Mads Mikkelsen sa mal pôvodne objaviť už v inom filme od Marvelu, a to v Thor: Temný svet (2013). Dôvodom jeho neúčasti bola hlavná rola v seriáli Hannibal (od r. 2013). Druhú ponuku od Marvelu (Doctor Strange) už ale neodmietol.

Keanu Reeves

Zdroj: screenrant.com

Keanu Reeves (John Wick) nebol počas akčných scén zastupovaný kaskadérom a všetky kaskadérske kúsky zvládol sám.

Cate Blanchett

Cate Blanchett ako Hela, hlavná záporáčka filmu!
Zdroj: pinterest.com

Do úlohy Hely pre film Thor: Ragnarok (2017) bola zvažovaná aj herečka Charlize Theron. Nakoniec ju ale stvárnila Cate Blanchett. Tá prijala ponuku hlavne kvôli svojim deťom, veľkým fanúšikom Marvel komiksov.

Vin Diesel

Najzábavnejšia scéna z filmu Rýchlo a Zbesilo 8
Zdroj: hdqwalls.com

Vin napísal trojstranový list Stevenovi Spielbergovi, kde chválil jeho prácu, predovšetkým Schindlerov zoznam (1993). Stevena list natoľko zaujal, že mu ponúkol menšiu rolu vo filme Zachráňte vojaka Ryana (1998).

Milan Lasica

Art Film Fest
Zdroj: joj.sk

Na otázku, prečo si vo filme S tebou mě baví svět (1982) nezahral aj Satinského dlhoročný parťák Milan Lasica, Julo pohotovo odpovedal, že vyzerá veľmi odstrašujúco a deti by boli šokované.

Steven Spielberg

Steven Spielberg
Zdroj: geektyrant.com

Pri hľadaní kľúčov vo filme Ready Player One (2018) sa hlavní hrdinovia ocitnú v hoteli Overlook z filmu The Shining (1980). V skutočnom živote boli režisér Steven Spielberg a Stanley Kubrick (režisér The Shining) veľmi dobrí priatelia.

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -