Desivé video, len pre pravých fanúšikov hororu. Toto musíš vidieť!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

V roku 2007 vznikla tá pravá, hororová mánia. Režisér Oren Peli nám predstavil zostrih domácich videí, na ktorých vidíme dvoch démonom utrápených ľudí. Ako to pri hororoch býva zvykom, démon sa nakoniec zmocnil človeka. A Katie nakoniec brutálne zavraždila svojho partnera. Vo filme sme teda nevideli žiadny happyend. Naopak nás nakoniec prikoval do sedačiek tým najbrutálnejším spôsobom. Z filmu Paranormal Activity sa stal ohromný kinohit a v súčasnosti túto sériu pozná celý svet. Dnes sa pozrieme na najsadistickejšie a najdesivejšie úmrtia tejto série, pri ktorých nám tuhla krv v žilách. 

Krátky opis videa

V tomto videu uvidíte zostrih najdesivejších momentov celej série. Od prvej časti až po tú poslednú. Napriek tomu, že ste zrejme všetky časti videli, vás toto video určite vydesí, alebo spôsobí husiu kožu. Fanúšikovia hororov sa majú na čo tešiť, avšak upozorňujeme, že video nie je určené pre slabšie povahy.

Prvá časť série Paranormal Activity stála pár tisíc dolárov a zarobila viac ako 200 miliónov. Najväčším lákadlom pre divákov bola veta: „Podľa skutočnej udalosti“. Diváci tak z kina odchádzali s pocitom, že sa im to raz reálne môže stať, že zlo existuje a že nikde nie sú v bezpečí. A presne o tom tvorcom populárnej série ide.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -