Kedy skončí Teória veľkého tresku, najúspešnejší sitcom súčasnosti? Jeden z hercov nám prezradil viac!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Kedy skončí Teória veľkého tresku?

Teória veľkého tresku si aj po 11. sérii drží svoju kvalitu. Herci sú stále skvelí a humor nás stále baví. Všetko dobré však raz musí skončiť a to platí aj TBBT. Každý fanúšik populárneho sitcomu si všimol, že dejovo sa seriál posúva ku koncu. Sheldon a Amy plánuju svadbu, Leonard s Penny sa už dávnejšie vzali a Raj, no aj ten sa ako tak niekam posúva. Práve posledný menovaný sa k tejto téme vyjadril a povedal toto:

„Nemôžem povedať, že sa seriál skončí 12. sériou, ale všetkým je jasné, že táto úžasná televízna šou sa blíži k svojmu záveru. A radšej nech sa skončí teraz, ako inokedy. Neviem, či bude 12. séria poslednou – tieto rozhodnutia naozaj nie sú na mne – avšak viem, že nás čaká oveľa menej epizód, než ich bolo doteraz. Myslím si, že každý jeden z nás hercov začína pociťovať určitú nostalgiu za všetkým, čo sme dosiaľ zažili.“

Zdroj: thecelebritycastle.com

Koniec tohto sitcomu teda môže prísť už v ďalšej sérii, ale samozrejme to môže byť aj inak. Z vyjadrenia herca Kunala Nayyara je však jasné, že koniec zrejme príde v najbližších sériách. Zatiaľ sa však nič nechystá a vy si tak môžete užívať každú epizódu bez toho, aby ste mysleli na najhoršie.

Po dobu vyše desiatich rokov sme mali možnosť vidieť už 280 skvelých epizód. Spomeniete si, ktoré patria medzi vaše najobľúbenejšie?

ZDROJnoizz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -