REKLAMA

Žiadny film či seriál nie je bez hriechu. Všade sa nájdu nejaké drobné chybičky, ktoré ste si pri pozeraní ani nevšimli. V skutočnosti to je skôr tak, že čím je film/seriál lepší, tým viac chýb v ňom nájdete. My sa zameriame prevažne na tie dejové, pretože vieme, že práve tie vás zaujímajú najviac.

Priatelia

V 4. epizóde 1. série Ross (David Schwimmer) spomína, že jeho žena Carol je jediná, s ktorou doteraz spal. V 9. epizóde 8. série ale Rachel prezradí, že na strednej škole ho nachytala pri sexe za kartotékou s päťdesiatročnou školskou knihovníčkou.

REKLAMA

Zdroj: www.toocool2betrue.com

Ako som spoznal vašu matku

V 23. časti 4. série dostane Barney (Neil Patrick Harris) pokutu za rýchlosť a aj v ďalších častiach normálne riadi auto. V predchádzajúcich častiach však povedal, že auto riadiť nevie a keď sa ho to Ted (Josh Radnor) snažil naučiť, vzdal to.

Zdroj: img.wennermedia.com

Frasier

V 22. epizóde 1. série Martin Crane (John Mahoney) hovorí, že brata nikdy nemal. Následne v 16. epizóde 5. série sa stretne so svojim bratom Waltom.

Zdroj: images.mentalfloss.com

Dva a pol chlapa

V 13. epizóde 5. série sa hovorí, že Dr. Herb Melnick (Ryan Stiles) je najlepší milenec, ktorého kedy Judith Harperová (Marin Hinkle) mala. Predtým však bolo v seriáli spomenuté, že Judith je s Herbom po sexuálnej stránke nespokojná a že mu pri milovaní musí doslova dávať inštrukcie.

Zdroj: riverhillcurrent.com

Krok za krokom

V 11. epizóde 6. série, keď ide Frank (Patrick Duffy) s Jean Lucom (Bronson Pinchot) stanovať, sa tam Jean zmieni, že nemá deti. Neskôr v 15. epizóde sa ale stretáva so svojou dcérou Dani, ktorú mu exmanželka nechce dovoliť vidieť.

Zdroj: www.media1.hw-static.com

Taká obyčajná rodinka

V 8. epizóde 1. série pán Ehlert (Brian Doyle-Murray) oznamuje Frankie (Patricia Heaton), že bude musieť pracovať na Veľkú noc. Podľa zákonov štátu Indiana je ale zakázané, aby bola predajňa áut otvorená v nedeľu a keďže Veľká noc na tento deň spadá, nie je to možné.

Zdroj: www.comedycentral.co.uk

Vykúpenie z väznice Shawshank

Andy (Tim Robbins) má na konci filmu oblečený oblek a košeľu riaditeľa Nortona (Bob Gunton), ale ten je omnoho nižší ako Andy. Aj napriek tomu Andymu oblek sadol na mieru.

Zdroj: img.clipd.com

Forrest Gump

Keď Forrest (Tom Hanks) dostane list od Apple, je na ňom dátum september 1975. Lenže s akciami Applu sa verejne začalo obchodovať až v roku 1980.

Zdroj: sexpotcomedy.com

Krstný otec

Pri streľbe na Sonnyho (James Caan) pri mýtnej bráne je vidieť, že čelné sklo jeho auta je rostrieľané. V ďalšej scéne, keď prichádzajú ostatní a Sonny leží na vozovke, je vidieť, že čelné sklo je neporušené.

Zdroj: cinemaeafins.com

Temný Rytier (2008)

V scéne, kedy leží Harvey Dent (Aaron Eckhart) v nemocnici, má obviazanú polovicu tváre. Avšak obväzom, ktorý sa nepoužíva na popáleniny, pretože by sa látka prichytávala k mäsu. 

Zdroj: vignette.wikia.nocookie.net