Filmové či seriálové chybičky, ktoré ste si (určite) nevšimli

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Žiadny film či seriál nie je bez hriechu. Všade sa nájdu nejaké drobné chybičky, ktoré ste si pri pozeraní ani nevšimli. V skutočnosti to je skôr tak, že čím je film/seriál lepší, tým viac chýb v ňom nájdete. My sa zameriame prevažne na tie dejové, pretože vieme, že práve tie vás zaujímajú najviac.

Priatelia

V 4. epizóde 1. série Ross (David Schwimmer) spomína, že jeho žena Carol je jediná, s ktorou doteraz spal. V 9. epizóde 8. série ale Rachel prezradí, že na strednej škole ho nachytala pri sexe za kartotékou s päťdesiatročnou školskou knihovníčkou.

Zdroj: www.toocool2betrue.com

Ako som spoznal vašu matku

V 23. časti 4. série dostane Barney (Neil Patrick Harris) pokutu za rýchlosť a aj v ďalších častiach normálne riadi auto. V predchádzajúcich častiach však povedal, že auto riadiť nevie a keď sa ho to Ted (Josh Radnor) snažil naučiť, vzdal to.

Zdroj: img.wennermedia.com

Frasier

V 22. epizóde 1. série Martin Crane (John Mahoney) hovorí, že brata nikdy nemal. Následne v 16. epizóde 5. série sa stretne so svojim bratom Waltom.

Zdroj: images.mentalfloss.com

Dva a pol chlapa

V 13. epizóde 5. série sa hovorí, že Dr. Herb Melnick (Ryan Stiles) je najlepší milenec, ktorého kedy Judith Harperová (Marin Hinkle) mala. Predtým však bolo v seriáli spomenuté, že Judith je s Herbom po sexuálnej stránke nespokojná a že mu pri milovaní musí doslova dávať inštrukcie.

Zdroj: riverhillcurrent.com

Krok za krokom

V 11. epizóde 6. série, keď ide Frank (Patrick Duffy) s Jean Lucom (Bronson Pinchot) stanovať, sa tam Jean zmieni, že nemá deti. Neskôr v 15. epizóde sa ale stretáva so svojou dcérou Dani, ktorú mu exmanželka nechce dovoliť vidieť.

Zdroj: www.media1.hw-static.com

Taká obyčajná rodinka

V 8. epizóde 1. série pán Ehlert (Brian Doyle-Murray) oznamuje Frankie (Patricia Heaton), že bude musieť pracovať na Veľkú noc. Podľa zákonov štátu Indiana je ale zakázané, aby bola predajňa áut otvorená v nedeľu a keďže Veľká noc na tento deň spadá, nie je to možné.

Zdroj: www.comedycentral.co.uk

Vykúpenie z väznice Shawshank

Andy (Tim Robbins) má na konci filmu oblečený oblek a košeľu riaditeľa Nortona (Bob Gunton), ale ten je omnoho nižší ako Andy. Aj napriek tomu Andymu oblek sadol na mieru.

Zdroj: img.clipd.com

Forrest Gump

Keď Forrest (Tom Hanks) dostane list od Apple, je na ňom dátum september 1975. Lenže s akciami Applu sa verejne začalo obchodovať až v roku 1980.

Zdroj: sexpotcomedy.com

Krstný otec

Pri streľbe na Sonnyho (James Caan) pri mýtnej bráne je vidieť, že čelné sklo jeho auta je rostrieľané. V ďalšej scéne, keď prichádzajú ostatní a Sonny leží na vozovke, je vidieť, že čelné sklo je neporušené.

Zdroj: cinemaeafins.com

Temný Rytier (2008)

V scéne, kedy leží Harvey Dent (Aaron Eckhart) v nemocnici, má obviazanú polovicu tváre. Avšak obväzom, ktorý sa nepoužíva na popáleniny, pretože by sa látka prichytávala k mäsu. 

Zdroj: vignette.wikia.nocookie.net
ZDROJcsfd

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -