Flash film znova prišiel o režiséra!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Flash už druhýkrát nemá nikoho na režisérskej stoličke

Tak ako 20th Century Fox prednedávnom stratilo svojho režiséra pre Deadpoola 2, rovnaký osud včera postihlo aj Warner Bros. Jeden z najpopulárnejších a zároveň najrýchlejších superhrdinov má zo svojim filmom trošku problémy. Film Flash, ktorý bude nadväzovať na udalosti Justice League a ďalšie filmy v DCEU, včera druhýkrát prišiel o svojho režiséra. Po Sethovi Grahamovi-Smithovi projekt opúšťa aj Rick Famuyiwa. Ako inak, odchádza kvôli nezhodám s kreatívnym tímom. Celé jeho vyhlásenie znie takto:

„Keď mi Warner Bros ponúklo réžiu filmu The Flash, bol som strašne nadšený a vďačný, že som mohol byť súčasťou tohoto sveta, ktorý som miloval keď som vyrastal a stále milujem. Tešil som sa rovnako na spoluprácu s Ezrom Millerom, ktorý je fenomenálny mladý herec. Chcel som, aby mal film môj štýl, humor a srdce. Je veľká škoda, že sa nám to nepodarilo kreatívne zakomponovať do projektu. Ostávam ale stále vďačný za to, že som dostal šancu účastniť sa na tomto projekte. Stále sa budem snažiť tvoriť príbehy, ktoré budú generačné, nové a multikultúrne. Warner Brothers, DC, Jon Berg, Geoff Johns, a Ezra Miller, prajem vám všetko dobré, na vašej pokračujúcej ceste v speed force.

Prvotná animácia Flasha odvysielaná na CW
Prvotná animácia Flasha odvysielaná na CW

Škoda je to určite veľká, pri takýchto veľkých filmoch takéto správy publiku vnúcajú iba starosti. Flash by mal do kín prísť v roku 2018, takže Warner Bros by náhradu nemalo hľadať moc dlho. Snáď sa projekt udrží na nohách aj bez Ricka Famuyiwa.

Čo myslíte, kto by mal usadnúť na režisérsku stoličku? Tešíte sa na film o Flashovi? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -