Fanúšikovia Godzilly pozor! Toto je dôvod, prečo by ste mali zájsť na Kong: Skull Island!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Plánovaný Monsterverse začína už v Kong: Skull Island!

Toto už asi viete, no ak nie, teraz je správny čas si o tom prečítať. Štúdio Legendary so svojou Godzillou v roku 2014 začalo svoj zdieľaný Godzilla Kong vesmír, ktorého oficiálny názov je Legendary’s MonsterVerse. Ak ste videli ich prvý počin tak viete, že nič vo filme spojeniu vesmíru nenasvedčovalo. V prípade pokračovania, Kong: Skull Island, to už bude inak. Na konci filmu, po titulkách (tak ako v Marvelovkách) nás vraj čaká úžasná scéna, ktorá je rovno z pokračovania Godzilly, Godzilla: King of Monsters.

Toto je ozaj zaujímavá správa, keďže Godzilla: King of Monsters má mať premiéru až o 2 roky! Žeby to bola predtočená scéna? Uvidíme, je dokonca šanca, že Kong sa objaví už tam. Oficiálne stretnutie je pritom naplánované na rok 2020 s filmom Godzilla vs. Kong. To, čo si pre nás tvorcovia z Legendary pripravujú, je ozaj obrovské. Ak sa im predstavenie Konga podarí tak dobre ako Godzilly, čaká nás ďalší úspešný filmový vesmír. Nezabudnite však, nikto sa počas Kongových záverečných titulkov z miesta ani nepohne!

Plagát pre Kong: Skull Island, druhý film v sérii MonsterVerse!; Zdroj: comingsoon.net
Plagát pre Kong: Skull Island, druhý film v sérii MonsterVerse!; Zdroj: comingsoon.net

Tešíte sa na Kong: Skull Island a ďalšie plány z MonsterVersom? Myslíte, že sa v post-credits scéne dočkáme oboch monštier? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -