Nový herec z Pirátov z Karibiku sa bál natáčať s Johnnym Deppom. Prečo tomu bolo tak?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nový Piráti z Karibiku sa blížia!

Ako všetci dobre vieme, nový Piráti z Karibiku sa blížia! Podnázov filmu je Salazarova pomsta, a trailery sľubujú to najlepšie, čo sa len dá! Zaujímavý príbeh, nádherný vizuál a konečne poriadny zážitok! Pokiaľ vás ukážky obchádzali, nezabudnite si niektorú pozrieť! Okrem starých postáv však uvidíme aj pár nových. Jedným z ich bude Henry Turner, ktorého si zahral herec Brenton Thwaites. Už podľa mena je zjavné, že pôjde o syna Willa Turnera a Elizabeth Swann, ktorá sa vo filme taktiež znovu ukáže. Brenton je pomenej známym hercom, a kedže bude mať v takomto veľkom filme dôležitú rolu, pri natáčaní ho sprevádzal strach a stres. Pravdou však je, že sa bál natáčať so samotným Johnnym Deppom!

Piráti z Karibiku
Zdroj: digitalspy.com

Prečo mal Brenton strach?

Brenton Thwaites sa k tejto téme vyjadril v rozhovore s portálom Entertainment Weekly. Rozprával o tom, ako si pamätá, keď stál prvý krát na pľaci pred Johnnym Deppom oblečeným v pirátskom kostýme. V tej scéne sa snažil Jacka prinútiť, aby s ním spolupracoval pri hľadaní predmetu, ktorý obaja potrebujú pre svoju záchranu. Thwaites povedal, prečo bol vystrašený hrať s Deppom:

„Pamätám asi, ako som bol totálne vystrašený, ako keby som pred natáčaním tejto scény nikdy v živote nehral. Spomínam si ako som mal v hlave ‚Ako tam môžem stáť a hovoriť s Johnnym Deppom tri minúty, pred postavou s ktorou som vyrastal v mojich tínedžerských rokoch? To snáď ani nebude možné.‘

Brenton má 27 rokov, takže keď sa do kín dostal prvý diel Pirátov z Karibiku, mal okolo 13. Vtedy spoznal Jacka Sparrowa a nikdy by si nepomyslel, že pred ním bude niekedy stáť. Johnny Depp je však Hollywoodska hviezda a tak niet divu, že bol Brenton nervózny. Vo filme Piráti z Karibiku: Salazarova Pomsta ho budeme môcť vidieť už 26. mája 2017! Tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -