Filmy

Nový herec z Pirátov z Karibiku sa bál natáčať s Johnnym Deppom. Prečo tomu bolo tak?

Nový Piráti z Karibiku sa blížia!

Ako všetci dobre vieme, nový Piráti z Karibiku sa blížia! Podnázov filmu je Salazarova pomsta, a trailery sľubujú to najlepšie, čo sa len dá! Zaujímavý príbeh, nádherný vizuál a konečne poriadny zážitok! Pokiaľ vás ukážky obchádzali, nezabudnite si niektorú pozrieť! Okrem starých postáv však uvidíme aj pár nových. Jedným z ich bude Henry Turner, ktorého si zahral herec Brenton Thwaites. Už podľa mena je zjavné, že pôjde o syna Willa Turnera a Elizabeth Swann, ktorá sa vo filme taktiež znovu ukáže. Brenton je pomenej známym hercom, a kedže bude mať v takomto veľkom filme dôležitú rolu, pri natáčaní ho sprevádzal strach a stres. Pravdou však je, že sa bál natáčať so samotným Johnnym Deppom!

Piráti z Karibiku

Zdroj: digitalspy.com

Prečo mal Brenton strach?

Brenton Thwaites sa k tejto téme vyjadril v rozhovore s portálom Entertainment Weekly. Rozprával o tom, ako si pamätá, keď stál prvý krát na pľaci pred Johnnym Deppom oblečeným v pirátskom kostýme. V tej scéne sa snažil Jacka prinútiť, aby s ním spolupracoval pri hľadaní predmetu, ktorý obaja potrebujú pre svoju záchranu. Thwaites povedal, prečo bol vystrašený hrať s Deppom:

“Pamätám asi, ako som bol totálne vystrašený, ako keby som pred natáčaním tejto scény nikdy v živote nehral. Spomínam si ako som mal v hlave ‘Ako tam môžem stáť a hovoriť s Johnnym Deppom tri minúty, pred postavou s ktorou som vyrastal v mojich tínedžerských rokoch? To snáď ani nebude možné.’

Brenton má 27 rokov, takže keď sa do kín dostal prvý diel Pirátov z Karibiku, mal okolo 13. Vtedy spoznal Jacka Sparrowa a nikdy by si nepomyslel, že pred ním bude niekedy stáť. Johnny Depp je však Hollywoodska hviezda a tak niet divu, že bol Brenton nervózny. Vo filme Piráti z Karibiku: Salazarova Pomsta ho budeme môcť vidieť už 26. mája 2017! Tešíte sa?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár