Filmy

Kedy si v kine pozrieme Ľadové Kráľovstvo 2? Na návrat Elsy a Anny na plátno si fanúšikovia ešte chvíľu budú musieť počkať.

Film Frozen (Ľadové Kráľovstvo) sa do kín dostal ešte v roku 2013. Po vydaní sa tento animák stal instantnou klasikou medzi fanúšikmi štúdia Disney a aj nenáročnými divákmi. Z Frozen sa stal nielen najúspešnejší film štúdia Disney, ale celkom rýchlo si vybojoval aj titul najzárobkovejšieho animáku všetkých čias. Ľudia si taktiež veľmi rýchlo obľúbili soundtrack filmu, ktorý vyhral mnoho prestížnych ocenení vrátane Oscara. Pieseň “Let It Go” niektorým z nás hrá v hlave ešte dnes.

Ľadové Kráľovstvo 2

Podľa očakávaní sa od oznámenia pokračovania obrovského animáku fanúšikovia neustále zaujímajú o nové informácie a novinky. Dnes sa však môžu začať radovať. Pripravte si kalendáre, pretože už poznáme presný dátum vydania filmu Ľadové Kráľovstvo 2!

Ľadové Kráľovstvo 2 frozen

Zdroj: youtube.com

Svoj návrat na plátno Elsa a Anna učinia 27. novembra 2019! Aj keď sú detaily ohľadom filmu stále zahalené rúškom tajomstva, tak vieme, že väčšina obsadenia sa vráti aj spolu s našimi obľúbenými postavami. Na režisérske stoličky si taktiež opäť sadnú Jennifer Lee a Chris Buck. O príbehu toho zatiaľ veľmi veľa nevieme – herečka Kristen Bell (Anna) ho však vychvaľuje už od začiatku roku 2016, kedy na filme začala pracovať.

Ako sa vám páčil prvý film? Tešíte sa na pokračovanie a myslíte, že sa dočká rovnakého úspechu medzi divákmi, ako prvý Frozen? O novinkách ohľadom Ľadového Kráľovstva 2 vás budeme čo najskôr informovať.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár