Gamora omylom odhalila oficiálny názov filmu Avengers 4! Čo nám tento veľký spoiler prezrádza o príbehu?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Všetci radi počujeme nové informácie o tom, ako moc je štúdio Marvel ponorené do produkcie filmu Avengers: Infinity War. To však vôbec neznamená, že fanúšikovia už nevyhľadávajú novinky ohľadom snímky Avengers 4. Tá je síce ešte celkom v nedohľadne, kvôli zarytým divákom sme sa ale už niečo nové dozvedeli. Zatiaľ vieme, že do našich kín sa dostane takmer presne o dva roky, objaví sa v ňom takmer každý člen MCU a produkčný rozpočet sa vyšplhá až na pol miliardy dolárov. Vďaka prešľapu herečky Zoe Saldana (Gamora) sa ale teraz dozvedáme možno najpodstatnejšiu informáciu o filme. V rozhovore totiž omylom celému svetu prezradila oficiálny názov Avengers 4!

avengers infinity war rozpočet; Zdroj: wccftech.com
Thanos; Zdroj: wccftech.com

Názov filmu Avengers 4 obsahuje spoiler o príbehu predošlej snímky

Prezident štúdia Marvel Kevin Feige nechcel divákom názov filmu prezradiť z dôvodu, že niečo málo prezradí o vývine situácie v predošlom filme. Svoje rozhodnutie ho udržať v tajnosti zdôvodnil takto:

„Avengers 3 a 4 sú veľmi rozdielne filmy. To je všetko, čo vám prezradím.“

fotky z Guardians of the Galaxy 2
Zoe Saldana ako Gamora vo filme Guardians of the Galaxy Vol.2; Zdroj: Marvel

Filmový žurnalista Lizo Mzimba sa nedávno pýtal herečky Zoe Saldana na štádium produkcie Avengers: Infinity War. Herečka na jeho otázku odpovedala takto:

„Práve sme presne v strede natáčania Infinity War. Onedlho sa ale všetci budeme musieť vrátiť neskôr tento rok kvôli Gauntlet

Áno presne tak. Podľa všetkého teraz môžeme usúdiť, že oficiálny názov štvrtého filmu najväčšej superhrdinskej ságy znie Avengers: Infinity Gauntlet. Možno si poviete, že nejde až o tak veľký spoiler, to by ste však boli na omyle. Názov indikuje, že Thanos sa k Infinity Gauntlet, ktorú chce použiť na ničenie planét dostane až v štvrtom filme. Čo teda bude náplňou tretieho filmu? Pravdepodobne bude o tom, ako budú chcieť superhrdinovia Thanosovi zabrániť v zbieraní infinity stones (ako už teraz vieme z názvu filmu, tak neúspešne). Teraz je teda dôvod na tajnostkárstvo Kevina Feige pochopiteľné.

Čo si myslíte o oficiálnom názve Avengers: Infinity Gauntlet? Myslíte si tiež, že ide o veľký spoiler, alebo iba nepodstatnú informáciu?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -