Vieme, ako bude vyzerať anime Pacific Rim od Netflixu. Prvé fotografie odhalili návrat Kaiju

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Aj keď sa pôvodný film z franšízy Pacific Rim považuje za premrhaný potenciál, nadchádzajúca anime séria by mohla napraviť všetky chyby z minulosti.

Tentokrát si premiéru vychutnáme len na malých obrazovkách a pripravovaný animovaný seriál Pacific Rim: The Black si užijeme na Netflixe už v roku 2021.

Pacific Rim: The Black anime
Zdroj: netflix.com

Pacific Rim anime nám odhalilo svoje vizuálne spracovanie

Seriál pochádza z „dielne“ showrunnerov Craiga Kylea a Grega Johnsona, ktorí sa po dejovej línii v ich spoločnom výtvore zamerali na Austráliu.

Scenárista Craig Kyle sa najviac preslávil vďaka Marvelu, v ktorom je práve on stvoriteľom mutantky X-23 a v roku 2017 napísal scenár k filmu Thor: Ragnarok. Druhý menovaný tvorca patrí naopak do kategórie menej známych a práve táto animovaná sci-fi lahôdka by to mala zmeniť.

Za výrobou bude stáť originálna franšízová filmová spoločnosť Legendary Enterteinment. O dokonalé animácie sa postará Animation Polygon Pictures.

Pacific Rim: The Black anime
Zdroj: netflix.com

Čo môžeme od pripravovanej série očakávať?

Svet ovládli Kaiju a celé ľudstvo sa ocitá v beznádejnej situácii, ktorú musia zachrániť dvaja súrodenci. Tým sa podarí nájsť starého Jaegera a spoločnými silami sa púšťajú do najnáročnejšej misie v ich životoch.

„Ľudstvo porazilo Kaiju už dávno, no teraz sa musia všetci sústrediť na evakuáciu Austrálie. Pripojte sa k dvojici súrodencov a ich dávno opusteným Jaegerom, s ktorými bojujú na kontinente plného nebezpečenstva,“ uviedol oficiálny účet Netflix Japan Anime na Twitteri.

Ako teda môžeme vidieť, Kaiju a Jaegeri si to opäť rozdajú proti sebe, no tentokrát v úplne odlišnom vizuálnom prevedení. Či seriál na Netflixe uspeje je však pre zatiaľ otázne a na viac informácií si budeme musieť ešte počkať. Do tej doby sa nezabudnite nabažiť aspoň nových záberov priamo z anime, ktoré nájdete vyššie v článku.

Má podľa vás anime Pacific Rim: The Black šance stať sa úspešným animovaným seriálom? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: bloody-disgusting.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -