Netflix ponúka originálny pohľad na Godzillu. Pozrite si prvú ukážku na anime seriál Godzilla Singular Point

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Godzilla Singular Point

Už budúci rok sa Godzilla opäť vráti v animovanej forme a príde zaútočiť na naše Netflix účty. Dopredu chceme ujasniť, že sa nejedná o pokračovanie anime trilógie Godzilla: Planet of the MonstersGodzilla: City on the Edge of Battle a Godzilla: The Planet Eater. Nové anime ponesie názov Godzilla Singular Point a vydanie je naplánované na rok 2021.

Zárukou kvality je skúsený kreatívny tím, ktorý má adaptáciu v rukách. O réžiu celej série sa postará Atsushi Takahashi a tešiť sa môžeme na úplne nový príbeh a postavy. Takahashi bude na tvorbe spolupracovať so štúdiom BONES (My Hero Academia) a Orange, ktorí na Netflix priniesli seriál Beastars.

Godzilla Singular Point
Zdroj: twitter.com

Projekt bude po vizuálnej stránke kombinovať počítačové efekty s ručne kreslenou animáciou. Dizajn samotnej Godzilly vytvorí veterán štúdia Ghibli Eiji Yamamori, ktorý pracoval aj na legendárnych klasikách ako Cesta do fantázie alebo Princezná Mononoke. V neposlednom rade treba spomenúť meno Kazue Kato (Blue Exorcist), ktorý sa postará o dizajn charakterov.

Prvá ukážka a plagát

Teraz nám Netflix konečne odhalil prvý pohľad na originálnu adaptáciu Godzilly. Okrem plagátu sme dostali aj krátky teaser trailer, ktorý ukazuje kombináciu ručne kreslenej animácie s CG animáciou.

„Keď z hĺbky vyjde nebezpečenstvo, hrozbe môžu čeliť iba mladí géniovia Mei, Yun a ich tím.“

Za posledné roky sa toto Kaiju teší veľkej obľube vo sfére filmov aj seriálov. Minulý rok sme si užili snímku Godzilla II: Kráľ monštier, pričom pokračovanie s názvom Godzilla vs. Kong príde do kín už 21. mája 2021. V ňom si kráľ monštier zmeria sily s Kongom a na tento súboj titánov sa veľmi tešíme.

Netreba zabúdať ani na anime trilógiu na Netflixe, ktorú sme spomenuli vyššie. Reakcie kritikov a divákov síce boli viac negatívne ako pozitívne, no aj napriek tomu sa jedná o veľmi unikátne filmy. Trilógia nám poskytla originálny pohľad na postavy ako Mechagodzilla alebo King Ghidorah, čo určite stojí za pozretie.

Godzilla Singular Point
Zdroj: en.wikipedia.org

Veríme teda, že anime seriál Godzilla Singular Point bude stáť za pozretie. Výsledku sa dočkáme už v roku 2021. Zaujala vás prvá ukážka a budete sledovať aj vy?

Zdroj: bloody-disgusting.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -