Netflix ponúka originálny pohľad na Godzillu. Pozrite si prvú ukážku na anime seriál Godzilla Singular Point

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Godzilla Singular Point

Už budúci rok sa Godzilla opäť vráti v animovanej forme a príde zaútočiť na naše Netflix účty. Dopredu chceme ujasniť, že sa nejedná o pokračovanie anime trilógie Godzilla: Planet of the MonstersGodzilla: City on the Edge of Battle a Godzilla: The Planet Eater. Nové anime ponesie názov Godzilla Singular Point a vydanie je naplánované na rok 2021.

Zárukou kvality je skúsený kreatívny tím, ktorý má adaptáciu v rukách. O réžiu celej série sa postará Atsushi Takahashi a tešiť sa môžeme na úplne nový príbeh a postavy. Takahashi bude na tvorbe spolupracovať so štúdiom BONES (My Hero Academia) a Orange, ktorí na Netflix priniesli seriál Beastars.

Godzilla Singular Point
Zdroj: twitter.com

Projekt bude po vizuálnej stránke kombinovať počítačové efekty s ručne kreslenou animáciou. Dizajn samotnej Godzilly vytvorí veterán štúdia Ghibli Eiji Yamamori, ktorý pracoval aj na legendárnych klasikách ako Cesta do fantázie alebo Princezná Mononoke. V neposlednom rade treba spomenúť meno Kazue Kato (Blue Exorcist), ktorý sa postará o dizajn charakterov.

Prvá ukážka a plagát

Teraz nám Netflix konečne odhalil prvý pohľad na originálnu adaptáciu Godzilly. Okrem plagátu sme dostali aj krátky teaser trailer, ktorý ukazuje kombináciu ručne kreslenej animácie s CG animáciou.

„Keď z hĺbky vyjde nebezpečenstvo, hrozbe môžu čeliť iba mladí géniovia Mei, Yun a ich tím.“

Za posledné roky sa toto Kaiju teší veľkej obľube vo sfére filmov aj seriálov. Minulý rok sme si užili snímku Godzilla II: Kráľ monštier, pričom pokračovanie s názvom Godzilla vs. Kong príde do kín už 21. mája 2021. V ňom si kráľ monštier zmeria sily s Kongom a na tento súboj titánov sa veľmi tešíme.

Netreba zabúdať ani na anime trilógiu na Netflixe, ktorú sme spomenuli vyššie. Reakcie kritikov a divákov síce boli viac negatívne ako pozitívne, no aj napriek tomu sa jedná o veľmi unikátne filmy. Trilógia nám poskytla originálny pohľad na postavy ako Mechagodzilla alebo King Ghidorah, čo určite stojí za pozretie.

Godzilla Singular Point
Zdroj: en.wikipedia.org

Veríme teda, že anime seriál Godzilla Singular Point bude stáť za pozretie. Výsledku sa dočkáme už v roku 2021. Zaujala vás prvá ukážka a budete sledovať aj vy?

Zdroj: bloody-disgusting.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -