Megahit zo sveta Godzilla a Kong bude pokračovať. Vráti sa v nečakanej podobe

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Pokračovanie uznávaného projektu o monštrách

Od spoločnosti Legendary sme dostali ich piaty celovečerný film z MonsterVerse minulý mesiac (Godzilla a Kong: Nová Ríša). Popri tom sa rozrastá aj na malých obrazovkách a diváci budú mať ďalší dôvod na radosť. Portál Variety informuje, že Apple potvrdilo 2. sériu projektu Monarch: Legacy of Monsters. Okrem toho bola uzatvorená aj ďalšia dohoda, pripravených bude viacero spin-offov.

Správu priniesol Morgan Wandell, šéf medzinárodného rozvoja pre Apple TV+. Uvádza, že je mimoriadne nadšený, že divákom prinesú nielen druhú sériu obľubovaného projektu, ale aj ďalšie, určite nie menej epické cesty v rámci značky. Povedal, že Monarch zanechalo v ich srdciach nezmazateľný otlačok a verí, že podnietil predstavivosť divákov po celom svete.

Tajomstvá organizácie skúmajúcej monštrá

Vyzdvihol aj výkony Kurta a Wyatta Russellovcov. Otec so synom si zahrali dve verzie rovnakej postavy, armádneho dôstojníka Lee Shawa. Jeden jeho verziu z 50. rokov, druhý o pol storočia neskôr. Práve on hral kľúčovú rolu proti organizácii Monarch, ktorá už celé dekády skúmala Titánov na našej Zemi.

Jej tajomsstá sa však začali odhaľovať až po tom, čo Godzilla takmer zrovnala so zemou mesto San Francisco. Napojenie na tajomnú organizáciu našla aj dvojica súrodencov, ktorých si zahrali Anna Sawai a Ren Watanabe. Odhaľovali čoraz viac tajností ohľadom monštier a zostupovali hlbšie a hlbšie do zamotaného víru udalostí.

monarch: legacy of monsters
Zdroj: TMDB

Nadviaže sa opäť aj na súboj Godzilly a Konga?

Prvá séria však zanechala divákov s otvoreným koncom, viac sme sa dozvedeli aj o práci Apex Cybernetics. Hlavne však hlásal nezastaviteľný príchod King Konga. Nakoľko sa seriál odohráva na časovej linke v minulosti (teda krátko po udalostiach filmu Godzilla z roku 2014), v ďalšej sérii by sme mohli dostať previazanie s filmom Godzilla vs. Kong.

Oficiálne potvrdenia dejov však ešte neboli, nepoznáme ani dátum vydania. Vie sa však, že divákom bude opäť doručených 10 dielov a Monarch nezostane jediným projektom na Apple TV+, ktorý doplní tento monštruózny vesmír. Naposledy sme videli film Godzilla a Kong: Nová ríša.

Ste radi, že príde aj 2. séria projektu Monarch: Legacy of Monsters? Páčil sa vám tento seriál a ste zvedaví na ďalšie časti? Na čo si myslíte, že by sa mohli zamerať spin-offy? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: variety.com; polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -