Pripravte sa, Godzilla zaútočí na Netflix v novom anime seriáli už budúci rok

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Fanúšikovia japonského monštra Godzilla sa majú na čo tešiť. Za posledné roky sa toto Kaiju teší veľkej obľube vo sfére filmov aj seriálov. Minulý rok sme si užili snímku Godzilla II: Kráľ monštier, pričom pokračovanie s názvom Godzilla vs. Kong príde do kín už 21. mája 2021. V ňom si kráľ monštier zmeria sily s Kongom a na tento súboj titánov sa veľmi tešíme.

Netreba zabúdať ani na anime trilógiu na Netflixe, ktorá pozostávala z filmov Godzilla: Planet of the MonstersGodzilla: City on the Edge of BattleGodzilla: The Planet Eater. Reakcie kritikov a divákov síce boli viac negatívne ako pozitívne, no aj napriek tomu sa jedná o veľmi unikátne filmy. Trilógia nám poskytla originálny pohľad na postavy ako Mechagodzilla alebo King Ghidorah, čo určite stojí za pozretie.

Godzilla Singular Point
Zdroj: twitter.com

Nové Godzilla anime na Netflixe

Teraz sa Godzilla opäť vráti v animovanej forme a príde zaútočiť na naše Netflix účty. Dopredu chceme ujasniť, že sa nejedná o pokračovanie vyššie spomenutej trilógie. Nové anime ponesie názov Godzilla Singular Point a vydanie je naplánované na rok 2021. Zárukou kvality je skúsený kreatívny tím, ktorý má adaptáciu v rukách.

O réžiu celej série sa postará Atsushi Takahashi a tešiť sa môžeme na úplne nový príbeh a postavy. Takahashi bude na tvorbe spolupracovať so štúdiom BONES (My Hero Academia) a Orange, ktorí na Netflix priniesli seriál Beastars. Projekt bude po vizuálnej stránke kombinovať počítačové efekty s ručne kreslenou animáciou.

Godzilla Singular Point
Zdroj: twitter.com

Dizajn samotnej Godzilly vytvorí veterán štúdia Ghibli Eiji Yamamori, ktorý pracoval aj na legendárnych klasikách ako Cesta do fantázie alebo Princezná Mononoke. V neposlednom rade treba spomenúť meno Kazue Kato (Blue Exorcist), ktorý sa postará o dizajn charakterov. Prvý pohľad na postavy nájdete na obrázku priloženom vyššie.

Už teraz sa nevieme dočkať výsledku, ktorý uvidíme niekedy v priebehu roka 2021. Medzitým si čakanie môžete skrátiť animovanou filmovou trilógiou, ktorú nájdete na Netflixe.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -