King Kong jazdí na Godzille v uletenej ukážke na nový akčný trhák

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Godzilla a Kong spájajú sily

Aktualizované 2. 3. 2024: MonsterVerse sa už 28. marca rozrastie o film Godzilla x KongNové imperium. Ikonický rádioaktívny jašter a veľká opica v ňom nepôjdu proti sebe, ale budú musieť spojiť svoje sily, aby porazili ešte väčšiu hrozbu. Už teraz je jasné, že nadchádzajúci snímok bude poriadne uletenou akčnou jazdou, čo nám dokazuje aj finálna ukážka. Pozrieť si ju môžete tu:

Pôvodný článok

Legenda japonského filmu prechádza veľkolepou renesanciou. Godzilla, v pôvodnom znení Gojira, nás minulý rok uchvátila s jedným z doposiaľ najlepších kaiju filmov, ktorý išiel viac do hĺbky a miesto akčnej beštie predstavil srdcervúci ľudský príbeh, v ktorom bol obrovský rádioaktívny jašter len kulisou. Film Godzilla Minus One opäť vzbudil zápal divákov pre toto monštrum a o to viac sme pripravení na jej opätovné spojenie s ďalšou príšerou – King Kongom.

Godzilla a Kong si už skrížili cesty vo filme z roku 2021 pod hlavičkou štúdia Legendary Pictures. Dve obrovské monštrá si v ňom spolu poriadne zabojovali. Tentokrát sa však príšery nepostavia proti sebe, ale budú musieť spojiť sily proti ešte silnejšiemu súperovi.

Nadchádzajúce pokračovanie univerza MonsterVerse teraz prichádza s novým, ešte brutálnejším a veľkolepejším trailerom. Vidíme v ňom, ako sa otvára Zem a z jej útrob sa na povrch šplhá nová hrozba. Veľkolepý súboj Godzilly a Konga proti novej hrozbe za sebou zanechá zdevastované mestá a zničené egyptské pyramídy a už z traileru je zjavné, že opäť sa dočkáme vizuálne odpútanej akčnej zábavy. Jednoducho poriadneho blockbusteru.

O čom bude film Godzilla a Kong: Nová ríša?

Ľudstvo si dlho myslelo, že sa život nachádza iba na povrchu planéty, príchod Titánov ich však presvedčil o opaku. Naposledy sme sa dozvedeli viac o Dutej Zemi, teraz budeme ešte viac skúmať jej útroby. Práve z nich prichádza nová gigantická opica, ktorej sa nemôže rovnať ani Kong.

Do filmu sa vrátia Rebecca HallBrian Tyree Henry a Kaylee Hottle, ktorí si zopakujú svoje role z filmu z roku 2021. Vo filme stvárnia doktorov Ilenu Andrews, Bernieho Hayesa a Jiou. Nováčikmi v pripravovanom blockbusteri sú Dan Stevens a Fala Chen. Ich postavy nadviažu kontakt so starodávnym kmeňom, ktorý má zrejme s Titánmi mystické spojenie.

Godzilla a Kong: Nová ríša predstavuje už piaty vstup do súčasného MonsterVerse. Po filme Godzilla vs. Kong (2021) sa k réžii vrátil Adam Wingard. Svedkami veľkolepého stretu monštier budeme v kinách už 28. marca 2024.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -