Deadpool 3 trhá rekordy ešte pred príchodom do kín. V jednej veci už teraz prekonal Avengerov

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Trailer filmu Deadpool 3 prekonal dôležitý míľnik

Tohtoročný Super Bowl nepriniesol iba zábavu pre športových fanúšikov. Počas zápasu štúdio Marvel odprezentovalo aj prvý trailer na svoj jediný tohtoročný film Deadpool 3. Zároveň odhalili aj jeho nový názov, do kín totiž príde pod menom Deadpool & Wolverine. Práve oficiálna ukážka ale spôsobila vo svete ošiaľ, čím nastolila aj nový rekord.

Teaser sa stal najsledovanejším filmovým trailerom za prvých 24 hodín. Štúdio Disney odhalilo, že sa mu podarilo za jeden deň nazbierať 365 miliónov videní. Pokoril tak pôvodný rekord, ktorý bol 355,5 milióna videní za 24 hodín. Predošlý rekord ale tiež držal film z MCU, bol ním Spider-Man: Bez domova.

Obrovským číslam určite pomohol aj tohtoročný Super Bowl. Ten skončil ako najsledovanejšie televízne vysielanie všetkých čias, pozeralo ho 123,7 miliónov divákov. Podľa Variety bolo vysielanie populárne aj vďaka tomu, že tímu Kansas City Chiefs, ktorý nakoniec aj vyhral, fandila populárna speváčka Taylor Swift. Za tento tím totiž hrá jej priateľ Travis Kelce.

Aká je momentálna TOP desiatka najpozeranejších trailerov za 24 hodín?

Deadpool & Wolverine teda zosadil z trónu trailer na tretieho Spider-Mana s Tomom Hollandom. Rebríček najsledovanejších trailerov sa tak o niečo posunie. Na treťom mieste je s 289 miliónmi videní teaser trailer filmu Avengers: Endgame, tesne za ním oficiálny trailer rovnakého filmu s 268 miliónmi videní.

Na ďalších miestach sú postupne teaser trailer seriálu Pán prsteňov: Prstene moci (267 miliónov videní), teaser trailer filmu Transformers: Monštrá sa prebúdzajú (238 miliónov), teaser trailer Avengers: Nekonečná vojna (230 miliónov) a teaser trailer hraného remakeu Leví kráľ (224,6 miliónov).

Deviate miesto drží teaser trailer na Thor: Láska a hrom s 209 miliónmi videní a TOP 10 uzatvára teaser trailer filmu To so 197 miliónmi videní. Z prvej desiatky vypadol oficiálny trailer na Avengers: Nekonečná vojna (179 miliónov videní).

deadpool wolverine hugh jackman
Zdroj: themoviedb.org

Deadpool príde vo veľkom už tento rok ako jediný film od Marvel

Ryan Reynolds ako antihrdina Wade Wilson, ktorý dokáže búrať štvrtú stenu, príde do kín už toto leto, 25. júla. Po jeho boku sa ukáže aj ikonický Wolverine v podaní Hugha Jackmana, pričom spolu budú musieť bojovať proti TVA. Ako naznačil trailer, bude sa veľa cestovať multivesmírom a uvidíme mnoho známych miest, postáv a ich variantov.

Nový Deadpool pokoril rekord, a to sa ešte ani nedostal do kín. Čo myslíte, pôjde o najväčší film tohto roka?

Zdroje: imdb.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -