Všetko je dohodnuté: Toto sú herci, ktorí stvárnia novú Fantastickú štvorku od Marvel

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Fantastická štvorka spoznala svoje obsadenie

Štúdio Marvel konečne potvrdilo, kto si zahrá v ich zrejme najočakávanejšom filme najbližších rokov. Obsadenie prichádzajúcej snímky Fantastická štvorka bolo opradené viacerými nepresnými dohadmi a mnoho zdrojov tvrdilo o rozličných hercov, ktorí mali hrať prvú Marvel rodinu superhrdinov. Tipovanie je však už koniec, štvoricu hercov totiž štúdio odhalilo vo valentínskom príspevku na sociálnych sieťach.

Najmúdrejšieho muža na Zemi, Mistra Fantastica/Reeda Richardsa, si zahrá Pedro Pascal. Jeho budúcu manželku, Invisible Woman/Susan Storm, stvárni Vanessa Kirby. Jej neposedného brata, Human Torcha/Johnnyho Storma, uvidíme v podaní herca Josepha Quinna. A skôr hlas než tvár ich najlepšiemu priateľovi menom The Thing/Ben Grimm prepožičia herec Ebon Moss-Bachrach.

Ide už o tretie obsadenie tohto tímu superhrdinov. Prvé sme videli v rokoch 2005 a 2007 v dvojici filmov od štúdia Fox, kde si postavy zahrali herci Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Chris Evans aj Michael Chiklis. V roku 2015 nasledoval druhý pokus, ktorý ale vyšiel ešte horšie ako jeho predchodca, a to s hercami Miles Teller, Kate Mara, Michael B. Jordan a Jamie Bell.

Okrem obsadenia sme spoznali nový dátum vydania aj logo

Foxu sa ale o pár rokov na to zmocnilo Disney, vďaka čomu sa tieto postavy teraz môžu pridať do MCU. Prvú verziu sme mohli vidieť už vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialnestva, kde sme videli iba Reeda Richardsa. Zahral si ho John Krasinski, ktorého v tejto úlohe chceli vidieť fanúšikovia už roky. Mnohí dúfali, že si postavu zahrá aj v hlavnom vesmíre, no nakoniec ho vystrieda Pascal.

O réžiu filmu sa postará Matt Skakman, ktorý pre Marvel už zrežíroval úspešný seriál WandaVision. Svoje návrhy scenára pre film predstavili Jeff Kaplan a Ian Springer, no na najnovšej verzii nakoniec pracuje Josh Friedman (Avatar: Cesta vody). Film zároveň dostal nové logo, ktoré môžete vidieť vyššie, ako aj dátum vydania. Do kín príde 25. júla 2025. Pôvodné dátumy vydania boli 8. november 2024, 14. február 2025 a 2. máj 2025.

Čo hovoríte na obsadenie tímu, ktorý ešte v roku 1961 vytvorilo ikonické komiksové duo Stan Lee a Jack Kirby? Ste sklamaní alebo spokojní?

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -