Zákazníci tohto operátora dostanú v novembri zadarmo TV stanice. Odkedy a aké?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Voľné vysielanie na internetovej a satelitnej TV

Česko-slovenská internetová a satelitná televízia Skylink informuje o novembrovom vysielaní. Od utorka 7. 11. 2023 do utorka 5. 12. 2023 budú pre všetkých zákazníkov Skylinku voľne dostupné programy CANAL+ Action, Sport1 HD a Viasat History.

Na programe CANAL+ Action si diváci pozrú dve série drámy Rod o dublinskej rodine zapletenej do vojny gangov, postapokalyptický film Svetová vojna Z s Bradom Pittom v hlavnej úlohe alebo triler Tiché miesto s Emily Blunt. Tieto aj ďalšie tituly sú dostupné aj vo videotéke CANAL+, ktorú majú k dispozícii v novembri všetci zákazníci bez ohľadu na predplatený balíček.

skylink
Zdroj: Skylink

Druhým programom je Sport1 HD. Športoví fanúšikovia ocenia hokejový súboj medzi Oceliarmi Třinec a švédskymi Skellefteå AIK alebo zaujímavý duel Tipos Extraligy medzi Košicami a Duklou Michalovce.

Na Viasat History budú uvedené tri zásadné dokumenty, ktoré sa hlbšie zaoberajú atentátom amerického prezidenta Johna F. Kennedyho.

Programy sú dostupné tiež v internetovej televízii Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci v cene svojho balíčka. Rovnaká ponuka programov pre november platí taktiež pre všetkých zákazníkov freeSAT, ktorí prijímajú signál zo satelitu Astra 23,5°E.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -