Ryan Reynolds dostal diss od svojho.. Dvojčaťa?

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Ryan Reynolds má dvojča?!?

Nie. Nemá. A pre tých, ktorí si to myslia, tak nie. A bodka. Pretože nasledujúce videjko sú len efekty. Nič viac, nič menej. No, a vlastne možno o jedného Ryana Reynoldsa viacej, ale to už je iba zanedbateľný fakt. Vlastne ani nie, lebo iba kvôli nemu si to pustíte.

Čo je na tom také zaujímavé, že sme sa o tom rozhodli napísať článok? V podstate nič. Ale aj to nič je niečo a to niečo je super a je to vtipné. A v tejto negatívnej dobe, kedy všade počujeme len o katastrofách je na mieste pozrieť si niečo zábavné. A aj keď to nedáva zmysel. Humor často zmysel nedáva. To by to asi nebolo vtipné.

Náš obľúbený Deadpool

Ryana Reynolds pravdepodobne nikomu predstavovať netreba. Je to Deadpool. A ak ho aj uvidíte v nejakom inom filme, tak je to jedno, lebo tie iné filmy nikoho nezaujímajú. A ak niekto spomenie ten nepodarok s názvom Green Lantern, nech sa ide zakopať. Samozrejme pre Ryana to bol plodný film, veď práve pri natáčaní tohto čuda spoznal Blake Lively s ktorou teraz čaká druhého potomka.. Ale ako film to bolo zlé.

Dúfame, že sme vám týmto videjkom spríjemnili zvyšok dňa. :)

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -