REKLAMA

Ryan Reynolds má dvojča?!?

Nie. Nemá. A pre tých, ktorí si to myslia, tak nie. A bodka. Pretože nasledujúce videjko sú len efekty. Nič viac, nič menej. No, a vlastne možno o jedného Ryana Reynoldsa viacej, ale to už je iba zanedbateľný fakt. Vlastne ani nie, lebo iba kvôli nemu si to pustíte.

REKLAMA

Čo je na tom také zaujímavé, že sme sa o tom rozhodli napísať článok? V podstate nič. Ale aj to nič je niečo a to niečo je super a je to vtipné. A v tejto negatívnej dobe, kedy všade počujeme len o katastrofách je na mieste pozrieť si niečo zábavné. A aj keď to nedáva zmysel. Humor často zmysel nedáva. To by to asi nebolo vtipné.

Náš obľúbený Deadpool

Ryana Reynolds pravdepodobne nikomu predstavovať netreba. Je to Deadpool. A ak ho aj uvidíte v nejakom inom filme, tak je to jedno, lebo tie iné filmy nikoho nezaujímajú. A ak niekto spomenie ten nepodarok s názvom Green Lantern, nech sa ide zakopať. Samozrejme pre Ryana to bol plodný film, veď práve pri natáčaní tohto čuda spoznal Blake Lively s ktorou teraz čaká druhého potomka.. Ale ako film to bolo zlé.

Dúfame, že sme vám týmto videjkom spríjemnili zvyšok dňa. :)