Seriál Ja, Simon oznámil mnohé novinky. Čo sa zmenilo a prečo?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Seriál Ja, Simon

Valí sa k nám milión informácií o novom seriáli, ktorý bude adaptáciou filmu Ja, Simon. Od platformy cez hercov až po názov. V tomto článku vás prevedieme všetkými novinkami, ktoré seriál Ja, Simon oznámil. Čo sa zmenilo a prečo?

Prvýkrát bola táto seriálová adaptácia oznámená v apríli 2019. Mala vychádzať na Disney+ a dej mal vychádzať z knihy od Becky Albertalli menom Simon vs. the Homo Sapiens Agenda. Podľa tejto knižnej predlohy bol vytvorený aj film Ja, Simon, ktorý vyšiel v roku 2018. Hlavnou postavou bol Simon, ktorého hral Nick Robinson.

ja, simon recenzia
Zdroj: cornellsun.com

Ja, Victor

Teraz to však vyzerá, že seriál Ja, Simon prechádza mnohými zmenami. Hulu oznámilo, že práve ono bude vydávať tento seriál. Z tohto oznamu si môžeme vyvodiť, že tvorcovia upustili od spolupráce s Disney+ a zameral sa na Hulu už dávnejšie. Okrem toho sme sa dozvedeli, že seriál sa nebude volať Ja, Simon. Bude niesť názov Ja, Victor (Love, Victor).

Príbeh bude sledovať postavu Victora, ktorého bude hrať Michael Cimino. Victor je študent strednej školy Creekwood. Jeho postava je v podstate ten istý človek, ako poznáme z filmu. Je na ceste sebapoznávania a prechádza mnohými zmenami. Spoznáva nové mesto, do ktorého sa nasťahoval a bojuje s vlastnou sexuálnou orientáciou.

Obsadenie

Ak dúfate, že v seriáli uvidíte tie isté postavy ako vo filme, musím vás sklamať. Väčšina obsadenia a aj samotný režisér sa budú od filmu líšiť. Prvá séria seriálu vyjde v júni, teda v mesiaci známom ako pride mesiac. Bude mať desať epizód a každá bude trvať okolo 30 minút. Už teraz sa hovorí o možnej druhej sérii, ktorá by tento príbeh ešte rozvíjala.

Nick Robinson, ktorý hral vo filme Ja, Simon, bude producentom tohto seriálu a bude mať taktiež úlohu rozprávača. Jeho hlas nás tak bude sprevádzať všetkými epizódami.

Čo si myslíte o týchto zmenách? Budete tento seriál sledovať? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -