Fanúšikovia Transformers, majte sa na pozore. Netflix prináša trailer na nový animovaný seriál

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Animované seriály Transformers, založené na sérii hračiek od Hasbro, sú tu s nami už od roku 1984. Väčšina z nich sa však nedočkala toľkej pozornosti od širokej verejnosti, ako napríklad filmová séria režiséra Michaela Baya. Zmeniť to však môže nová animovaná trilógia, ktorá vzniká v spolupráci streamovacej služby Netflix a produkčnej spoločnosti Rooster Teeth.

Z tohto partnerstva vzíde seriál Transformers: War For Cybertron Trilogy, ktorý bude rozdelený na tri jednotlivé série. Prvou z nich bude Transformers: War for Cybertron Trilogy: Siege, prinesie šesť 22-minútových častí a na Netflixe ich uvidíme už 30. júla 2020. Nižšie nájdete nový trailer na epickú animovanú sériu.

O čom bude seriál Transformers: War For Cybertron Trilogy?

Ako napovedá názov samotný, War for Cybertron sa zameria na veľkú vojnu medzi Autobotmi, ktorých vedie Optimus Prime, a Decepticonmi, vedenými Megatronom. Obe strany bojujú o kontrolu nad AllSpark, ktorú môžete z prvého filmu poznať ako mocnú kocku dávajúcu Transformerom život. Z novej ukážky je jasne vidieť, že tón seriálu bude veľmi temný a napätý.

Aj večne optimistický Optimus Prime tu hľadá dôvody, kvôli ktorým viesť Autobotov do boja. Decepticoni totiž očividne vyhrávajú, no treba si uvedomiť, že sa jedná len o začiatok trilógie. Druhá časť seriálu bude niesť názov „Earthrise„, zatiaľ čo tretia ešte nedostala oficiálny názov. Ich dátum vydania žiaľ nepoznáme.

Transformers: War For Cybertron Trilogy
Zdroj: pinterest.com

Čo sa týka hercov, ktorí postavám prepožičajú svoje hlasy, tak počuť budeme: Jake Foushee (Optimus Prime); Jason Marnocha (Megatron); Linsay Rousseau (Elita-1); Joe Zieja (Bumblebee); Frank Todaro (Starscream); Rafael Goldstein (Ratchet); Keith Silverstein (Jetfire); Todd Haberkorn (Shockwave, Red Alert); Edward Bosco (Ultra Magnus, Soundwave); Bill Rogers (Wheeljack); Sophia Isabella (Arcee); Brook Chalmers (Impactor); Shawn Hawkins (Mirage); Kaiser Johnson (Ironhide); Miles Luna (Teletraan I, Cliffjumper); a Mark Whitten (Sideswipe, Skywarp).

Civilnú vojnu medzi dvoma stranami na planéte Cybertron budeme sledovať už 30. júla 2020.

Dáte šancu aj animovaným Transformerom, alebo vás zaujímajú len tí filmoví? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -