Mortal Shell, duchovný nástupca série Dark Souls, otvoril svoju betu pre všetkých hráčov

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Otvorená beta hry Mortal Shell

Počas júna sa na online prezentácii PC Gaming Show bližšie predstavil Souls-like titul Mortal Shell od vývojárov z Cold Symmetry. Hardcore hier pre dlhoročných fanúšikov série Dark Souls nie je nikdy dosť, práve preto je Mortal Shell ďalším kandidátom do zbierky podobne ladených sekačiek.

Hra je vo vývoji už od roku 2017, pričom jej uzavretá beta bola odštartovaná 3. júla. Dopyt PC hráčov však bol po nej tak obrovský, že deň na to Cold Symmetry oznámilo otvorenú betu pre všetkých záujemcov. Tá je dostupná už dnes cez Epic Games Store, keďže sa po oficiálnom vydaní ešte tento rok bude jednať o časovú exkluzivitu.

„Očakávali sme dopyt, no nie až takýto. Skutočne sme nechceli, aby sa toľko ľudí cítilo vynechaných. Sme radi, že môžeme otvoriť beta verziu pre všetkých na PC, štartujúc teraz.“

Máte radi hry na štýl Dark Souls, Demon’s Souls alebo Bloodborne? Pokiaľ áno, tak neváhajte a skúste si novinku na vlastnú kožu. Otvorená beta hry Mortal Shell čaká iba na vás.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -