Práve máte šancu získať ďalšiu skvelú hru zadarmo. Fanúšikov Marvelu nechala v úžase

Nenechajte si ujsť

Epic rozdáva zadarmo ďalšiu skvelú hru

Vianočná nádielka hier zadarmo na Epic Games Store sa skončila, netreba však smútiť. Herná služba si na záver nechala možno najlepšie tituly v podobe Plague Tale: Innocence a najnovšie tiež vydarenej komiksovej adaptácie Marvelu Guardians of the Galaxy.

Slováci sa už v tomto prípade nemusia nikam ponáhľať. 24-hodinové okno na uplatnenie pri novinke neplatí a hru môžu zadarmo získať až do 11. januára. Spravia tak na tomto odkaze. Jedinou podmienkou je registrácia, po pridaní do knižnice titul zostane už navždy voľne dostupný.

Guardians of the Galaxy sú poslednou hrou zadarmo, ktoré Epic Games rozdával počas vianočných sviatkov. Služba celkovo zadarmo sprístupnila 16 herných titulov, medzi ktorými nechýbali ani veľké mená ako Ghostrunner, Saints Row (2022), Ghostwire Tokyo, Fallout 3: Game of the Year či spomenutý Plague Tale: Innocence. Epic bude hry zadarmo rozdávať aj naďalej, bude sa tak diať tradične na týždennej báze.

Skvelé recenzie, slabé predaje

Akčne ladená adventúra Guardians of the Galaxy vyšla v októbri 2021 a ponúka jedinečný pohľad na obľúbenú skupinu hrdinov zo sveta Marvelu. Hráči preberajú rolu Petera Quilla alias Star-Lorda, a vedú svoj tím cez rôzne galaktické dobrodružstvá. Za novinkou stálo štúdio Eidos Montreal a vydal ju Square Enix. Kritici aj hráči si hru vďaka skvelým postavám, humoru i chytľavej hernej náplni síce pochvaľovali, z hľadiska predajov však išlo o sklamanie.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -