Zapínajte počítače. Epic dáva zadarmo 30-eurovú hru

Nenechajte si ujsť

Ďalšie rozdávanie hier zadarmo

Po štedrej vianočnej rozdávačke hier pokračuje Epic Games Store v poskytovaní hier zadarmo aj v novom roku. Známy herný obchod aktuálne bezplatne ponúka závodný titul Dakar Desert Rally. Ten za bežných okolností stojí okolo 30 eur, registrovaní používatelia si ho do štvrtka 22. februára môžu uplatniť zadarmo.

Stačí mať na Epic Games Store založený účet a pridať si hru do knižnice. Môžete tak spraviť na tomto odkaze. Následne používateľom zostane odomknutá neobmedzene. Dakar Desert Rally bolo po vydaní prijaté skôr vlažne a hra z októbra 2022 je podľa ohlasov určená skôr skalným fanúšikom žánru. Ponúka viac ako 30 rôznorodých závodov, v ktorých si hráči môžu otestovať jazdenie v najťažších pretekoch sveta.

Príde aj ikonická sci-fi

Epic Games však čoskoro poteší aj sprístupnením ďalších hier zadarmo. Už budúci štvrtok Dakar Desert Rally vystrieda trilógia Fallout v podobe titulov Fallout, Fallout 2 a Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Hráči tak budú mať ideálnu príležitosť zoznámiť so vznikom ikonického postapokalyptického sveta a navnadiť sa na seriál, ktorý príde 12. apríla.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -