Obľúbená služba Slovákov oznámila nálož nových filmov a seriálov. Čakajú nás kasové trháky aj originálne seriály

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Slováci sa môžu tešiť na nové filmy a seriály

Streamovacia služba SkyShowtime oznámila svoje najnovšie pôvodné seriály a exkluzívny obsah, ktoré sa na platforme objavia v roku 2024. Jedným z nich bude aj originálny seriál Tetovač z Auschwitzu, ktorý vznikol na základe celosvetového bestselleru od Heather Morris. Herecké obsadenie tvoria Harvey Keitel, Heather Morris či Jonas Jay a hudbu zložil samotný Hans Zimmer.

SkyShowtime taktiež uvedie premiéru seriálu Veronika, švédskeho kriminálneho thrilleru s nádychom nadprirodzena, v ktorom v hlavných úlohách hrajú severské hviezdy Alexandra Rapaport a Tobias Santelmann. Osemdielny seriál vytvorili a scenár napísali Katja Juras a Anna Lindblom, réžie sa ujal Jonas Alexander Arnby. Seriál bude k dispozícii exkluzívne na všetkých trhoch SkyShowtime. Dátum premiéry bude oznámený na budúci rok.

The Cruelty Man
Zdroj: SkyShowtime

Služba sa snaží poskytovať pre Európu tituly, ktoré majú ohlas u miestnych divákov. Tieto tituly rozširujú portfólio pôvodných a exkluzívnych titulov ponúkaných divákom a nadväzujú na úspech existujúcich seriálov, ktoré boli na platforme uvedené tento rok, ako napríklad Barefoot, Codename: Annika, Letmé klamstvá (Fleeting Lies), Poker Face, The Invisible Ladies, Víťaz a Warszawianka.

Nové originálne seriály dopĺňa aj vulgárny Macík

Okrem týchto titulov ponúkne streamovacia služba svojim členom v roku 2024 ešte viac nových a exkluzívnych seriálov, vrátane originálnych seriálov The Curse a Vyslanci (2. séria), ako aj exkluzívnych seriálov Apples Never Fall, Halo (2. séria), Knuckles, The Lovers, Mary & George, Macík a TheWoman in the Wall.

SkyShowtime ponúkne aj veľkú zostavu premiérových filmov a kasových trhákov vrátane: Asteroid City Wesa Andersona, Mission: Impossible Odplata – Prvá časť a Labková patróla vo veľkofilme. Presné dátumy premiér všetkých týchto titulov budú oznámené neskôr.

SkyShowtime na Slovensku
Zdroj: SkyShowtime

Okrem ponuky toho najlepšieho z Hollywoodu ponúkame taktiež miestne tituly, ktoré majú ohlas u divákov na našich trhoch. Pripravované SkyShowtime Original seriály, ako je Tetovač z Auschwitzu, spolu s exkluzívnymi seriálmi Mary & George a Macík, sú dôkazom nášho odhodlania poskytovať našim členom skvelú zábavu a hodnotu.“ povedal Monty Sarhan, CEO SkyShowtime.

Predplatitelia SkyShowtime majú ku tvorbe spoločností Universal Pictures, Paramount Pictures, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME, Sky Studios a Peacock. Služba je k dispozícii cez aplikácie aj prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena je 5,99 € mesačne, respektíve 46,99 € ročne.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -